Timeline: Hudba a film
Timeline: Hudba a film je ďalšia hra z populárnej rady Timeline - zábavných a poučných hier pre všetkých, čo majú radi históriu, alebo pre tých, čo sa radi niečo zábavnou formou dozvedia. A to všetko v krásnej a šikovnej kovovej krabičke. Ako názov napovedá, tentokrát bude veľmi zaujímavo tematicky orientovaná. Na časovú os budete ukladať kartičky so svetoznámymi skladbami, pesničkami a filmami. V tejto edícii sa určite každý nájde tie svoje obľúbené hudobné skupiny, interpretov, rádiohity, či kultové filmy - Rambo, Star Wars, Planéta opíc, Titanic, What a Wonderful World, Sunday Bloody Sunday, Knockin´on Heaven´s Door, Y.M.C.A a mnoho, mnoho ďalších.  Hra Timeline: Hudba a film je v krásnej kovovej krabičke, vhodná ako pekný darček. Odporúčame na spríjemnenie posedenia s kamarátmi, alebo na zábavný a poučný rodinný večer.  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
14,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Timeline: Hudba a film je ďalšia hra z populárnej rady Timeline - zábavných a poučných hier pre všetkých, čo majú radi históriu, alebo pre tých, čo sa radi niečo zábavnou formou dozvedia. A to všetko v krásnej a šikovnej kovovej krabičke.

Ako názov napovedá, tentokrát bude veľmi zaujímavo tematicky orientovaná. Na časovú os budete ukladať kartičky so svetoznámymi skladbami, pesničkami a filmami. V tejto edícii sa určite každý nájde tie svoje obľúbené hudobné skupiny, interpretov, rádiohity, či kultové filmy - Rambo, Star Wars, Planéta opíc, Titanic, What a Wonderful World, Sunday Bloody Sunday, Knockin´on Heaven´s Door, Y.M.C.A a mnoho, mnoho ďalších.

 Hra Timeline: Hudba a film je v krásnej kovovej krabičke, vhodná ako pekný darček. Odporúčame na spríjemnenie posedenia s kamarátmi, alebo na zábavný a poučný rodinný večer.  

Obsah hry:
  • 110 kariet
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Frédéric Henry
Rok vydania:
2015
Hodnotenie hry
LM
6.3.2017
Veľmi rýchla hra, pobaví, odporúčam, je tam veľa starých filmov, ale aspoň sa človek naučí, kedy natočili Krížnik Potemkin či Odviate vetrom. Určite dokúpim aj ostatné do série.
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje