Timeline: Music & Cinema (ENG verzia)
Timeline: Music & Cinema je ďalšia hra z populárnej rady Timeline - zábavných a poučných hier pre všetkých, čo majú radi históriu, alebo pre tých, čo sa radi niečo zábavnou formou dozvedia. A to všetko v krásnej a šikovnej kovovej krabičke. Ako názov napovedá, tentokrát bude veľmi zaujímavo tematicky orientovaná. Na časovú os budete ukladať kartičky so svetoznámymi skladbami, pesničkami a filmami. V tejto edícii sa určite každý nájde tie svoje obľúbené hudobné skupiny, interpretov, rádiohity, či kultové filmy - Rambo, Star Wars, Planéta opíc, Titanic, What a Wonderful World, Sunday Bloody Sunday, Knockin´on Heaven´s Door, Y.M.C.A a mnoho, mnoho ďalších.  Hra Timeline: Music & Cinema je v krásnej kovovej krabičke, vhodná ako pekný darček. Odporúčame na spríjemnenie posedenia s kamarátmi, alebo na zábavný a poučný rodinný večer.  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
16,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Timeline: Music & Cinema je ďalšia hra z populárnej rady Timeline - zábavných a poučných hier pre všetkých, čo majú radi históriu, alebo pre tých, čo sa radi niečo zábavnou formou dozvedia. A to všetko v krásnej a šikovnej kovovej krabičke.

Ako názov napovedá, tentokrát bude veľmi zaujímavo tematicky orientovaná. Na časovú os budete ukladať kartičky so svetoznámymi skladbami, pesničkami a filmami. V tejto edícii sa určite každý nájde tie svoje obľúbené hudobné skupiny, interpretov, rádiohity, či kultové filmy - Rambo, Star Wars, Planéta opíc, Titanic, What a Wonderful World, Sunday Bloody Sunday, Knockin´on Heaven´s Door, Y.M.C.A a mnoho, mnoho ďalších.

 Hra Timeline: Music & Cinema je v krásnej kovovej krabičke, vhodná ako pekný darček. Odporúčame na spríjemnenie posedenia s kamarátmi, alebo na zábavný a poučný rodinný večer.  

Obsah hry:
  • 109 kariet
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Frédéric Henry
Rok vydania:
2013
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje