Timeline: Objavy
Timeline: Objevy je zábavná hra pro všechny, kdo mají rádi historii. Hráči se střídají v tazích a na časovou osu postupně přidávají kartičky s různými objevy. A to už od počátku dějin až po nejnovější současnost. Myslíte si, že je to snadné? Právě naopak, budete se často a hodně divit, jak dlouho trvalo než lidstvo objevilo některé, dnes nám přirozené, znalosti či místa. Pokud vám hra přijde příliš jednoduchá, můžete Timeline: Objevy zkombinovat s Timeline: Vynálezy a hra bude hned o něco náročnější a ještě zajímavější. Hra je zabalena v krásné kovové krabičce a proto jistě udělá radost jako dárek!
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
14,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Timeline: Objevy je zábavná hra pro všechny, kdo mají rádi historii. Hráči se střídají v tazích a na časovou osu postupně přidávají kartičky s různými objevy. A to už od počátku dějin až po nejnovější současnost. Myslíte si, že je to snadné? Právě naopak, budete se často a hodně divit, jak dlouho trvalo než lidstvo objevilo některé, dnes nám přirozené, znalosti či místa. Pokud vám hra přijde příliš jednoduchá, můžete Timeline: Objevy zkombinovat s Timeline: Vynálezy a hra bude hned o něco náročnější a ještě zajímavější.

Hra je zabalena v krásné kovové krabičce a proto jistě udělá radost jako dárek!

Obsah hry:

110 karet, pravidla.

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Frédéric Henry
Rok vydania:
2011
Hodnotenie hry
Mrk
20.4.2012
Skvelá hra, pri ktorej sa možno niečo aj naučíte :) Len časom, keď si už všetko budete pamätať, môže sa z nej stať šuflíková záležitosť...Strčíte do šuflíka a vytiahnete len, keď príde návšteva...
Jakub Celušák
16.11.2012
Je nutné si uvedomiť, že hlavná myšlienka hry nie je naučiť sa, alebo uhádnuť konkrétny dátum. Timeline je o dedukcii. Mohli byť zemiaky objavené pred Amerikou? Vydanie Objavov je spomedzi troch Timeline-ov ktoré už vyšli zatiaľ najobtiažnejšie.
Shelia
29.6.2014
Perfektná hra,najmä keď ju hráte s niekým ,kto ju nikdy nehral a vy, čo si myslíte,že to už všetko viete naspamäť prehráte =)
3 Hodnotenia
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje