Timeline: Star Wars (epizódy I-III)
Jednoduchá a zábavná hra pre tých, ktorí majú radi Star Wars. Hráči striedavo prikladajú na vznikajúcu časovú os karty so zásadnými momentmi zo sveta Star Wars z prvej až tretej epizódy. Keď kartu zaradíte správne, ostane na osi a vy máte o kartu menej. Ak ju však umiestnite nesprávne, kartu dáte do krabičky a potiahnete si novú. Vyhráva hráč, ktorý sa ako prvý zbaví všetkých kariet. Hra Timeline: Star Wars je v krásnej kovovej krabičke, vhodná ako pekný darček. Odporúčame na spríjemnenie posedenia s kamarátmi, alebo na zábavný a poučný rodinný večer. Hra je v angličtine.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
16,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Jednoduchá a zábavná hra pre tých, ktorí majú radi Star Wars. Hráči striedavo prikladajú na vznikajúcu časovú os karty so zásadnými momentmi zo sveta Star Wars z prvej až tretej epizódy. Keď kartu zaradíte správne, ostane na osi a vy máte o kartu menej. Ak ju však umiestnite nesprávne, kartu dáte do krabičky a potiahnete si novú. Vyhráva hráč, ktorý sa ako prvý zbaví všetkých kariet.

Hra Timeline: Star Wars je v krásnej kovovej krabičke, vhodná ako pekný darček. Odporúčame na spríjemnenie posedenia s kamarátmi, alebo na zábavný a poučný rodinný večer.

Hra je v angličtine.

Obsah hry:
  • 110 kariet
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Frédéric Henry
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje