Timeline: Star Wars (epizódy IV-VI)
Jednoduchá a zábavná hra pre tých, ktorí majú radi Star Wars. Hráči striedavo prikladajú na vznikajúcu časovú os karty so zásadnými momentmi zo sveta Star Wars. Keď kartu zaradíte správne, ostane na osi a vy máte o kartu menej. Ak ju však umiestnite nesprávne, kartu dáte do krabičky a potiahnete si novú. Vyhráva hráč, ktorý sa ako prvý zbaví všetkých kariet.  Hra Timeline: Star Wars je v krásnej kovovej krabičke, vhodná ako pekný darček. Odporúčame na spríjemnenie posedenia s kamarátmi, alebo na zábavný a poučný rodinný večer. Hra je v angličtine.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
16,99 €
Momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Jednoduchá a zábavná hra pre tých, ktorí majú radi Star Wars. Hráči striedavo prikladajú na vznikajúcu časovú os karty so zásadnými momentmi zo sveta Star Wars. Keď kartu zaradíte správne, ostane na osi a vy máte o kartu menej. Ak ju však umiestnite nesprávne, kartu dáte do krabičky a potiahnete si novú. Vyhráva hráč, ktorý sa ako prvý zbaví všetkých kariet.

 Hra Timeline: Star Wars je v krásnej kovovej krabičke, vhodná ako pekný darček. Odporúčame na spríjemnenie posedenia s kamarátmi, alebo na zábavný a poučný rodinný večer.

Hra je v angličtine.

Obsah hry:
  • 110 kariet
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Frédéric Henry
Rok vydania:
2015
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje