Timeline: Události
Viete kedy sa odohrali prvé antické olympijské hry, atentát na J.F. Kennedyho, prvý krok na Mesiaci, posledná krížová výprava, pád berlínskeho múru a iné významné udalosti? Vôbec nevadí, ak si správnou odpoveďou nie ste istí. V hre Timeline: Události stačí, keď kartu s udalosťou správne zaradíte medzi iné. Hra Timeline: Události nadväzuje na skôr vydané úspešné hry Timeline: Vynálezy a Timeline: Objevy. Čaká vás v nej pestrá zmes udalostí z dôb dávno minulých, ale aj z nedávnych dní. Hru môžete hrať samostatne, alebo ak si trúfate na náročné výzvy, tak ju zmiešať s predošlými dielmi.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
14,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Viete kedy sa odohrali prvé antické olympijské hry, atentát na J.F. Kennedyho, prvý krok na Mesiaci, posledná krížová výprava, pád berlínskeho múru a iné významné udalosti?

Vôbec nevadí, ak si správnou odpoveďou nie ste istí. V hre Timeline: Události stačí, keď kartu s udalosťou správne zaradíte medzi iné.

Hra Timeline: Události nadväzuje na skôr vydané úspešné hry Timeline: Vynálezy a Timeline: Objevy. Čaká vás v nej pestrá zmes udalostí z dôb dávno minulých, ale aj z nedávnych dní. Hru môžete hrať samostatne, alebo ak si trúfate na náročné výzvy, tak ju zmiešať s predošlými dielmi.

Obsah hry:

110 karet s historickými událostmi, pravidla.

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Frédéric Henry
Rok vydania:
2012
Hodnotenie hry
mata
20.10.2017
hra plná zaujímavých informácií
vierka
7.7.2013
skvelá hra, máme ich všetky a nevieme sa dočkať ďalšej série, stala sa súčasťou snáď každej akcie, ktorú doma organizujeme
Jakub Celušák
16.11.2012
Timeline udalosti má obsahom najbližšie k tomu čo sa učí v dejepise na školách. Starší preto nebudú mať taký problém s umiestňovaním týchto kartičiek tak ako pri iných vydaniach.
3 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje