Timeline: Události
Táto hra je už nedostupná, ale bola nahradená novou verziou. Viete kedy sa odohrali prvé antické olympijské hry, atentát na J.F. Kennedyho, prvý krok na Mesiaci, posledná krížová výprava, pád berlínskeho múru a iné významné udalosti? Vôbec nevadí, ak si správnou odpoveďou nie ste istí. V hre Timeline: Události stačí, keď kartu s udalosťou správne zaradíte medzi iné. Hra Timeline: Události nadväzuje na skôr vydané úspešné hry Timeline: Vynálezy a Timeline: Objevy. Čaká vás v nej pestrá zmes udalostí z dôb dávno minulých, ale aj z nedávnych dní. Hru môžete hrať samostatne, alebo ak si trúfate na náročné výzvy, tak ju zmiešať s predošlými dielmi.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
14,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Táto hra je už nedostupná, ale bola nahradená novou verziou.

Viete kedy sa odohrali prvé antické olympijské hry, atentát na J.F. Kennedyho, prvý krok na Mesiaci, posledná krížová výprava, pád berlínskeho múru a iné významné udalosti?

Vôbec nevadí, ak si správnou odpoveďou nie ste istí. V hre Timeline: Události stačí, keď kartu s udalosťou správne zaradíte medzi iné.

Hra Timeline: Události nadväzuje na skôr vydané úspešné hry Timeline: Vynálezy a Timeline: Objevy. Čaká vás v nej pestrá zmes udalostí z dôb dávno minulých, ale aj z nedávnych dní. Hru môžete hrať samostatne, alebo ak si trúfate na náročné výzvy, tak ju zmiešať s predošlými dielmi.

Obsah hry:

110 karet s historickými událostmi, pravidla.

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Frédéric Henry
Rok vydania:
2012
Hodnotenie hry
mata
20.10.2017
hra plná zaujímavých informácií
vierka
7.7.2013
skvelá hra, máme ich všetky a nevieme sa dočkať ďalšej série, stala sa súčasťou snáď každej akcie, ktorú doma organizujeme
Jakub Celušák
16.11.2012
Timeline udalosti má obsahom najbližšie k tomu čo sa učí v dejepise na školách. Starší preto nebudú mať taký problém s umiestňovaním týchto kartičiek tak ako pri iných vydaniach.
3 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje