Timeline: Vynálezy
Táto hra je už nedostupná, ale bola nahradená novou verziou. Jednoduchá a zábavná hra pre tých, ktorí majú radi históriu, alebo jednoducho radi objavujú svet. Hráči striedavo prikladajú na vznikajúcu časovú os kartičky s vynálezmi, ktoré zmenili svet. V hre nájdete tie z počiatkov dejín (koleso, tehla, zakladanie ohňa), tie z priebehu dejín (kníhtlač, teplomer, saxofón), až po tie najnovšie (minisukňa, atómová bomba, CD). Zdá sa vám to ľahké? Často vás prekvapí, ako dlho ľudstvo pozná niektoré veci a naopak ako pre nás tak bežné vynálezy nie sú na svete dlhú dobu.    Hra Timeline: Vynálezy je v krásnej kovovej krabičke, s priloženými farebnými slovenskými pravidlami, vhodná ako pekný darček. Odporúčame na spríjemnenie posedenia s kamarátmi, alebo na zábavný a poučný rodinný večer. Ak sa chcete dozvedieť viac, hra je pekne priblížená na stránkach www.spolocenskehry.sk.    
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
14,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Táto hra je už nedostupná, ale bola nahradená novou verziou.

Jednoduchá a zábavná hra pre tých, ktorí majú radi históriu, alebo jednoducho radi objavujú svet. Hráči striedavo prikladajú na vznikajúcu časovú os kartičky s vynálezmi, ktoré zmenili svet. V hre nájdete tie z počiatkov dejín (koleso, tehla, zakladanie ohňa), tie z priebehu dejín (kníhtlač, teplomer, saxofón), až po tie najnovšie (minisukňa, atómová bomba, CD). Zdá sa vám to ľahké? Často vás prekvapí, ako dlho ľudstvo pozná niektoré veci a naopak ako pre nás tak bežné vynálezy nie sú na svete dlhú dobu. 

 

Hra Timeline: Vynálezy je v krásnej kovovej krabičke, s priloženými farebnými slovenskými pravidlami, vhodná ako pekný darček. Odporúčame na spríjemnenie posedenia s kamarátmi, alebo na zábavný a poučný rodinný večer.

Ak sa chcete dozvedieť viac, hra je pekne priblížená na stránkach www.spolocenskehry.sk.

 

 

Obsah hry:

109 kariet, pravidlá.

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Frédéric Henry
Rok vydania:
2011
Hodnotenie hry
Majo Rendek
30.5.2011
Krasna hra. Pravidla su neuveritelne jednoduche a zabava zarucena. Hral som tuto hru na zaujimavhych miestach so zaujimavymi partnermi a vzdy som bol prekvapeny ako sme sa dobre zabavili. Odporucam.
Jakub Celušák
5.12.2011
Veľmi dobre uspôsobená hra, pravidlá sa dajú vysvetliť do dvoch minút. Obrázky sú neuveriteľne trefné, dokonca aj na abstraktnejšie objavy. Nenútene \"učí\" zábavnou formou všetkých hráčov konkrétnym časovým údajom. Na druhej strane po častom hraní sa karty začnú pamätať a hre to určite uberie na obtiažnosti. Nie je však drahá, balená je v peknej a maličkej kovovej krabičke a to z nej robí vhodného kandidáta na spontánnu zábavu pri pol hodinke voľného času. V obchodoch je pokiaľ viem aj rozšírenie, ktoré sa dá zamiešať do pôvodnej hry a tým tak znovu oživí obtiažnosť.
2 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje