Tokaido Deluxe Edition
Buď pozdravený, pútnik!Vitaj na Tókaidó, legendárnej pobrežnej ceste vedúcej z Kjóto do mesta Edo.Tu začína tvoje výnimočné putovanie, počas ktorého môžeš objaviť tisíc divov...Dopraj si čas na rozjímanie pri úchvatných výhľadoch, ktoré sa odhalia tvojmu zraku ‒ majestátne hory, upokojujúce krivky pobrežia, rozsiahle ryžové polia... Nech sa tieto obrazy namaľované samotnou prírodou hlboko vryjú do tvojej pamäti ako nezmazateľné spomienky.Naplno využi blahodarné zastávky, ktoré sa ti núkajú po ceste – nič tvojmu telu neprinavráti sily tak ako odpočinok v termálnych prameňoch a hojnosť lahôdok dráždiacich tvoje chute.Buduj si zbierku rozmanitých suvenírov ‒ skromných, pôvabných, aj sofistikovaných ‒ ako pamiatku na svoje putovanie a na prekvapujúce stretnutia, ktoré zasiahnu do tvojej cesty.Čas bude tvojím spojencom ‒ pomôže ti zachovať si ostrý zrak, cieľavedomosť i trpezlivosť, aby ti ničneušlo a mohol si si naplno vychutnať všetky zážitky, ktoré ti Tókaidó ponúka! Veľmi príjemná a najmä krásne graficky spracovaná hra, v ktorej hráči ako pútnici kráčajú cestou Tókaidó. Počas putovania zbierajú príjemné zážitky - nakupujú suveníry, kochajú sa výhľadmi, jedia v hostinci, kúpu sa v horúcich prameňoch, stretávajú zaujímavé postavičky... komu sa podarí nazbierať najviac pozitívnych skúseností, vyhráva. Interakcia medzi hráčmi je jedine v "zapchávaní" zastávok - keď sa postavíte na značku zážitku, iný hráč sa tam už nedostane. Odporúčame ako nádherný darček, pre príjemné a pohodové hranie v rodine či v partii, nenáročný oddych. Hru zvládnu aj menej skúsení hráči.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
69,99 €
Momentálne nedostupné
Predajňa BA: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Buď pozdravený, pútnik!
Vitaj na Tókaidó, legendárnej pobrežnej ceste vedúcej z Kjóto do mesta Edo.
Tu začína tvoje výnimočné putovanie, počas ktorého môžeš objaviť tisíc divov...
Dopraj si čas na rozjímanie pri úchvatných výhľadoch, ktoré sa odhalia tvojmu zraku ‒ majestátne hory, upokojujúce krivky pobrežia, rozsiahle ryžové polia... Nech sa tieto obrazy namaľované samotnou prírodou hlboko vryjú do tvojej pamäti ako nezmazateľné spomienky.
Naplno využi blahodarné zastávky, ktoré sa ti núkajú po ceste – nič tvojmu telu neprinavráti sily tak ako odpočinok v termálnych prameňoch a hojnosť lahôdok dráždiacich tvoje chute.
Buduj si zbierku rozmanitých suvenírov ‒ skromných, pôvabných, aj sofistikovaných ‒ ako pamiatku na svoje putovanie a na prekvapujúce stretnutia, ktoré zasiahnu do tvojej cesty.
Čas bude tvojím spojencom ‒ pomôže ti zachovať si ostrý zrak, cieľavedomosť i trpezlivosť, aby ti nič
neušlo a mohol si si naplno vychutnať všetky zážitky, ktoré ti Tókaidó ponúka!

Veľmi príjemná a najmä krásne graficky spracovaná hra, v ktorej hráči ako pútnici kráčajú cestou Tókaidó. Počas putovania zbierajú príjemné zážitky - nakupujú suveníry, kochajú sa výhľadmi, jedia v hostinci, kúpu sa v horúcich prameňoch, stretávajú zaujímavé postavičky... komu sa podarí nazbierať najviac pozitívnych skúseností, vyhráva.

Interakcia medzi hráčmi je jedine v "zapchávaní" zastávok - keď sa postavíte na značku zážitku, iný hráč sa tam už nedostane.

Odporúčame ako nádherný darček, pre príjemné a pohodové hranie v rodine či v partii, nenáročný oddych. Hru zvládnu aj menej skúsení hráči.

Obsah hry:
 • väčšia škatuľa zberateľskej edície
 • veľký hrací plán zberateľskej edície
 • všetky karty zo základnej hry Tokaido (horúce pramene, panorámy, pokrmy, suveníry a stretnutia) 
 • všetky karty z rozšírenia Tokaido: Crossroads (amulety, legendárne predmety, luxusné kúpele, kaligrafie a čerešňové sady)
 • 16 kartičiek postáv (Tokaido + Crossroads) 
 • 16 nenamaľovaných figúrok (Tokaido + Crossroads) 
 • 5 ukazovateľov bodov
 • 5 žetónov vo farbe figúrok
 • kovové mince + vrecúško
 • CD 
 • drevená kocka
 • pravidlá pre Tokaido a pre Crossroads
Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Antoine Bauza
Rok vydania:
2015
Herné rozšírenia
Tokaido: Rozcestí
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
10,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje