Trailblazer: The John Muir Trail
V hre Trailblazer: The John Muir Trail sa 1-4 turisti vydajú na dobrodružnú cestu na historickej turistickej ceste Johna Muira cez pohorie Sierra Nevada v Kalifornii! Preskúmajte tieto ikonické hory a ich nádherné prostredie plné ikonických lokácií. Trailblazer: Trasa Johna Muira sa odohráva počas dvanástich dní/kôl pešej turistiky. Počas vášho pochodu sa rozhodnete preskúmať destinácie pozdĺž chodníka, budete získavať a spravovať prírodné a osobné zdroje, objavovať a pozorovať pamätihodnosti a zvuky svojho prostredia, prispôsobovať sa neustále sa meniacim poveternostným podmienkam a pohybovať sa po celej trase. Pri múdrom vyžívaní svojich zdrojov môžete svoj zážitok maximalizovať a vyťažiť z neho maximum! Body na trase môžete na trase získavať niekoľkými spôsobmi, napríklad zbieraním sád kariet s poľnými sprievodcami, okamžitým bodovaním pomocou kariet cieľov a efektívnym používaním vašej výbavy. Šťastnú cestu a túre zdar!
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
66,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V hre Trailblazer: The John Muir Trail sa 1-4 turisti vydajú na dobrodružnú cestu na historickej turistickej ceste Johna Muira cez pohorie Sierra Nevada v Kalifornii!

Preskúmajte tieto ikonické hory a ich nádherné prostredie plné ikonických lokácií. Trailblazer: Trasa Johna Muira sa odohráva počas dvanástich dní/kôl pešej turistiky. Počas vášho pochodu sa rozhodnete preskúmať destinácie pozdĺž chodníka, budete získavať a spravovať prírodné a osobné zdroje, objavovať a pozorovať pamätihodnosti a zvuky svojho prostredia, prispôsobovať sa neustále sa meniacim poveternostným podmienkam a pohybovať sa po celej trase. Pri múdrom vyžívaní svojich zdrojov môžete svoj zážitok maximalizovať a vyťažiť z neho maximum! Body na trase môžete na trase získavať niekoľkými spôsobmi, napríklad zbieraním sád kariet s poľnými sprievodcami, okamžitým bodovaním pomocou kariet cieľov a efektívnym používaním vašej výbavy.

Šťastnú cestu a túre zdar!

Obsah hry:

1 herná doska, 56 kariet cieľov, 60 kariet sprievodcov, 95 kariet túr, 16 bonusových hrotov šípov, 16 JMT značiek, 24 žetónov počasia, 56 žetónov osobných zdrojov, 12 žetónov ťažkostí, 4 medailóny, 72 žetónov prírodných zdrojov

Batôžkarska súprava: 4 dosky hráčov, 4 drevené figúrky turistov, 4 značky nadmorskej výšky, 4 body trasy, 20 žetónov trás, 16 bonusových žetónov objavovania, 68 žetónov "batohovej" výbavy, 4 balenia máp (každé po 10 kariet), 4 karty pomôcok hráčov

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Dan R. Rice III.
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje