Tři na tři
Svižná postrehová hra je plná vyvádzajúcich príšeriek, ktoré sa radi hrajú na schovávačku. Prvý hráč, ktorý chytí päť z nich, sa stáva víťazom! Cieľom hry je prikladať k sebe vhodné kartičky tak, aby vznikali rady farieb a vzorov. Na stole leží štvorec tvorený deviatimi štartovnými kartami s obrázkami príšeriek. Hráči na ne ukladajú karty s odpovedajúcimi príšerkami a podobne ako v piškvorkách sa snažia tvoriť víťazné rady, pričom sa riadia farbou alebo vzorom pozadia. Hra pre celú rodinu obsahuje dve varianty s rôznou obťažnosťou a prináša nielen dobrú zábavu, ale pomáha tiež cvičiť postreh, rýchle reakcie a schopnosť sústredenia. Ako darček sa naviac v krabici ukrýva aj pexeso zdarma!
Odporúčaný vek:
5 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
10,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Svižná postrehová hra je plná vyvádzajúcich príšeriek, ktoré sa radi hrajú na schovávačku. Prvý hráč, ktorý chytí päť z nich, sa stáva víťazom! Cieľom hry je prikladať k sebe vhodné kartičky tak, aby vznikali rady farieb a vzorov.

Na stole leží štvorec tvorený deviatimi štartovnými kartami s obrázkami príšeriek. Hráči na ne ukladajú karty s odpovedajúcimi príšerkami a podobne ako v piškvorkách sa snažia tvoriť víťazné rady, pričom sa riadia farbou alebo vzorom pozadia. Hra pre celú rodinu obsahuje dve varianty s rôznou obťažnosťou a prináša nielen dobrú zábavu, ale pomáha tiež cvičiť postreh, rýchle reakcie a schopnosť sústredenia. Ako darček sa naviac v krabici ukrýva aj pexeso zdarma!

Obsah hry:
  • 81 kariet príšeriek
  • 9 štartovných kariet
  • 18 bodovacích žetónov
  • pravidlá
  • pexeso ako darček
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje