Tricky Tracks
Zamotané koľajnice – výstavba koľajníc môže byť niekedy veľmi zložitá, zvlášť keď se jednému neustále pletie konkurencia do remesla. Každý hráč chce získať cenné body za stavbu svojej trate. To sa však podarí iba vtedy, ak sú koľajnice naozaj šikovne umiestnené.  Na spoločnej hracej ploche  je po obvode zobrazených osem farebných staníc a priestor na priloženie štyroch kartičiek s koľajnicami. Každý z hráčov má vlastnú bodovaciu tabuľku so štyrmi farebnými stupnicami (zhodujú sa s farbami staníc). Cieľom hráčov je postupovať čo najrovnomernejšie so svojimi figúrkami na týchto stupniciach. Hráč totiž na konci hry získa toľko bodov, koľko ukazuje figúrka, s ktorou sa posúval najmenej. Hráči sa vo svojom ťahu snažia priložiť kartičku s koľajnicami tak, aby spojili aspoň dve stanice v rovnakej farbe. A čím dlhšia je trať medzi týmito stanicami, tým viac bodov hráč v danej farbe staníc získa. 
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
40 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
14,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Zamotané koľajnice – výstavba koľajníc môže byť niekedy veľmi zložitá, zvlášť keď se jednému neustále pletie konkurencia do remesla. Každý hráč chce získať cenné body za stavbu svojej trate. To sa však podarí iba vtedy, ak sú koľajnice naozaj šikovne umiestnené. 

Na spoločnej hracej ploche  je po obvode zobrazených osem farebných staníc a priestor na priloženie štyroch kartičiek s koľajnicami. Každý z hráčov má vlastnú bodovaciu tabuľku so štyrmi farebnými stupnicami (zhodujú sa s farbami staníc). Cieľom hráčov je postupovať čo najrovnomernejšie so svojimi figúrkami na týchto stupniciach. Hráč totiž na konci hry získa toľko bodov, koľko ukazuje figúrka, s ktorou sa posúval najmenej. Hráči sa vo svojom ťahu snažia priložiť kartičku s koľajnicami tak, aby spojili aspoň dve stanice v rovnakej farbe. A čím dlhšia je trať medzi týmito stanicami, tým viac bodov hráč v danej farbe staníc získa. 

Obsah hry:
  • hrací plán
  • 36 kartičiek s koľajnicami
  • 6 štartovných kartičiek
  • 4 tabuľky hodnotenia
  • 16 figúrok
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
40 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jordi Gené, Gregorio Morales
Rok vydania:
2014
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje