Turbo Taxi
Turbo Taxi je nenáročná, kompetitívna hra pre 2 až 4 hráčov, v ktorej vžijete do úlohy taxikára počas dopravnej špičky. Zapchaté ulice, ponáhľajúci sa chodci a hlučné klaksóny? Typický deň vo veľkomeste. Vziať si Taxík je to najlepšie rozhodnutie, aby hráč predstihol súperov a bol v cieli cesty prvý. Pokúste sa doviezť Vašich pasažierov do cieľa ich cesty ako najrýchlejšie to len ide. Avšak, dávajte si pri tom pozor! Len vodič, ktorý dovezie zákazníkov do cieľa skôr ako ostatní a súčasne dodržiava pravidlá cestnej premávky, získa na konci cesty odmenu za svoju prácu. Hráči sa pokúšajú vytvoriť čo najrýchlejšie plán mesta. Pričom dopĺňajú kartičky s cestou v strede plánu mesta tak, aby mohli taxíky prísť na miesto určenia. Iba hráč, ktorý ako prvý správne zostaví plán mesta môže vyhrať! Hra môže fungovať aj v sólo móde, kde sa hráč snaží prekľučkovať mestom za čo najkratší čas.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
14,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Turbo Taxi je nenáročná, kompetitívna hra pre 2 až 4 hráčov, v ktorej vžijete do úlohy taxikára počas dopravnej špičky.

Zapchaté ulice, ponáhľajúci sa chodci a hlučné klaksóny? Typický deň vo veľkomeste. Vziať si Taxík je to najlepšie rozhodnutie, aby hráč predstihol súperov a bol v cieli cesty prvý. Pokúste sa doviezť Vašich pasažierov do cieľa ich cesty ako najrýchlejšie to len ide. Avšak, dávajte si pri tom pozor! Len vodič, ktorý dovezie zákazníkov do cieľa skôr ako ostatní a súčasne dodržiava pravidlá cestnej premávky, získa na konci cesty odmenu za svoju prácu.

Hráči sa pokúšajú vytvoriť čo najrýchlejšie plán mesta. Pričom dopĺňajú kartičky s cestou v strede plánu mesta tak, aby mohli taxíky prísť na miesto určenia. Iba hráč, ktorý ako prvý správne zostaví plán mesta môže vyhrať!

Hra môže fungovať aj v sólo móde, kde sa hráč snaží prekľučkovať mestom za čo najkratší čas.

Obsah hry:

Kartička s plánom mesta, 4 drevené figúrky, 60 kartičiek s cestami, pravidlá.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Friedemann Friese
Rok vydania:
2000
Hodnotenie hry
4.1.2018
4.1.2018
2 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje