Údolí věčnosti
Údolí věčnosti je akčná fantasy hra pre 2-4 hráčov, v ktorej sa z vás stanú "krotitelia" loviaci rôzne monštrá a nadprirodzené hrozby, v snahe urobiť z nich svojich prisluhovačov. V Údolí věčnosti žije v harmónii množstvo neobyčajných tvorov. Najcennejší a najušľachtilejší z nich sú draci a každý krotiteľ sníva o skrotení draka! Každé kolo sa delí na tri rôzne časti. Fáza lovu: Vytiahnite dve karty z hracieho plánu. Akčná fáza: Vykonávajte rôzne akcie vrátane predaja kariet, krotenia alebo vyvolávania kariet. Fáza rozlíšenia: Použite aktívne efekty kariet, ktoré vyvolali. Postupné kolá sa vykonávajú až do spustenia konca hry. Hra obsahuje karty sedemdesiatich stvorení z mýtov z celého sveta a vyhráva hráč, ktorému sa podarí skrotiť najvzácnejších a najsilnejších prisluhovačov.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Cenu ešte nepoznáme
Očakávame
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Údolí věčnosti je akčná fantasy hra pre 2-4 hráčov, v ktorej sa z vás stanú "krotitelia" loviaci rôzne monštrá a nadprirodzené hrozby, v snahe urobiť z nich svojich prisluhovačov.

V Údolí věčnosti žije v harmónii množstvo neobyčajných tvorov. Najcennejší a najušľachtilejší z nich sú draci a každý krotiteľ sníva o skrotení draka!

Každé kolo sa delí na tri rôzne časti.

Fáza lovu: Vytiahnite dve karty z hracieho plánu.

Akčná fáza: Vykonávajte rôzne akcie vrátane predaja kariet, krotenia alebo vyvolávania kariet.

Fáza rozlíšenia: Použite aktívne efekty kariet, ktoré vyvolali.

Postupné kolá sa vykonávajú až do spustenia konca hry. Hra obsahuje karty sedemdesiatich stvorení z mýtov z celého sveta a vyhráva hráč, ktorému sa podarí skrotiť najvzácnejších a najsilnejších prisluhovačov.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Eric Hong
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje