UltraPRO: Pokémon Arceus Album 9-pocket Zippered Pro-Binder
UltraPRO: Pokémon Arceus Album 9-pocket Zippered Pro-Binder je luxusné prevedenie Pokémon albumu s koženkovými polstrovanými doskami, na ktorých je vyobrazený obľúbený Pokémon Arceus. Celková kapacita albumu je až 360 kariet, zatvaránie je na zips. V albume sú všité stránky čiernej farby, ktoré pojmú z jednej strany 9 obalených kariet. Karty sa pre lepšie uskladnenie vkladajú do jednotlivých okienok bokom, nehrozí tak náhodné vypadnutie kariet pri naklonení albumu. Do albumu nie je možné vkladať ďalšie listy.
Jazyk hry:
nezávislý

Ak si objednáte Pokémon produkty za viac ako 25, 50 či 90 eur, môžete si vybrať nádherný darček z viacerých možností (viac v blogu).

Nájdite podobné hry:
35,99 €
29,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

UltraPRO: Pokémon Arceus Album 9-pocket Zippered Pro-Binder je luxusné prevedenie Pokémon albumu s koženkovými polstrovanými doskami, na ktorých je vyobrazený obľúbený Pokémon Arceus.

Celková kapacita albumu je až 360 kariet, zatvaránie je na zips. V albume sú všité stránky čiernej farby, ktoré pojmú z jednej strany 9 obalených kariet. Karty sa pre lepšie uskladnenie vkladajú do jednotlivých okienok bokom, nehrozí tak náhodné vypadnutie kariet pri naklonení albumu. Do albumu nie je možné vkladať ďalšie listy.

Parametre:
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
momentálne nedostupné
14,99 €
momentálne nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje