Up the Rock
Hra pre malých aj veľkých milovníkov hôr, v ktorej sa snažíte dostať ako prvý svoje 2 kozorožce až na vrchol hory. Je len na vás, ktorú cestu k vrcholu si vyberiete. Každá je však iná a čím vyššie ste už vyliezli, tým užšie sú chodníčky a tým náročnejšie je dostať sa ďalej. Každý hráč má k dispozícii 5 drevených figúrok kozorožcov, ktoré posúva smerom k vrcholu hory. Podľa toho, ktorou cestou sa chcete vydať, takú kombináciu na kockách potrebujete hodiť, napríklad súčet väčší ako 22, či dva páry rovnakých čísel. Priplietol sa vám do cesty kozorožec iného hráča? Postrčte ho do potoka, ktorý tečie smerom k údoliu. Vytvorili ste si z kozorožcov reťaz? Ďalší váš kozorožec vybehne k vrcholu rýchlejšie. Kto bude najšikovnejší a jeho dva kozorožce sa pokochajú výhľadom na údolie z vrcholku hory?
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
17,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Hra pre malých aj veľkých milovníkov hôr, v ktorej sa snažíte dostať ako prvý svoje 2 kozorožce až na vrchol hory. Je len na vás, ktorú cestu k vrcholu si vyberiete. Každá je však iná a čím vyššie ste už vyliezli, tým užšie sú chodníčky a tým náročnejšie je dostať sa ďalej.

Každý hráč má k dispozícii 5 drevených figúrok kozorožcov, ktoré posúva smerom k vrcholu hory. Podľa toho, ktorou cestou sa chcete vydať, takú kombináciu na kockách potrebujete hodiť, napríklad súčet väčší ako 22, či dva páry rovnakých čísel. Priplietol sa vám do cesty kozorožec iného hráča? Postrčte ho do potoka, ktorý tečie smerom k údoliu. Vytvorili ste si z kozorožcov reťaz? Ďalší váš kozorožec vybehne k vrcholu rýchlejšie. Kto bude najšikovnejší a jeho dva kozorožce sa pokochajú výhľadom na údolie z vrcholku hory?

Obsah hry:
  • 20 kozorožcov
  • 1 hrací plán
  • 5 kociek
  • 4 žetóny hráčov
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Friedemann Friese
Rok vydania:
2016
Hodnotenie hry
5.7.2018
Hru sme dostali k narodeninám a je super, zabaví sa celá rodina. Len treba počítať s tým že sa hrá dlho, lebo na vrchol je ťažká cesta :)
1 Hodnotenie
Podobné hry
12+
120’
2-8
en
Dlhodobo nedostupné
44,99 €
Dlhodobo nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje