Utopia - Město budoucnosti
Utopia je trojrozmerný hlavolam, ktorý okrem logického myslenia rozvíja predovšetkým priestorovú predstavivosť. Vašou úlohou je správne rozostaviť všetkých šestnásť mrakodrapov. 50 zadaní je rozdelených na dve časti. Prvá sa trochu podobá Sudoku, druhá je náročnejšia a v rámci každej časti zložitosť zadaní postupne stúpa. Pri riešení prvej polovice (1-25) zadaní máte k dispozícii informácie, koľko rôznych mrakodrapov vidíte pri pohľade z jednotlivých stran. Pre zjednodušenie máte naviac niektoré mrakodrapy rovno umiestnené na správnom mieste. Druhá polovica zadaní (26-50) pridáva ďalší typ informácie a to maximálny počet rovnakých mrakodrapov z daného pohľadu. Samozrejmě tento typ informácie je na kartičkách zadaní často kombinovaný s prvým typom, takže hľadanie riešení je stále zábavné a zaujímavé.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
3D
5,50 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Utopia je trojrozmerný hlavolam, ktorý okrem logického myslenia rozvíja predovšetkým priestorovú predstavivosť. Vašou úlohou je správne rozostaviť všetkých šestnásť mrakodrapov. 50 zadaní je rozdelených na dve časti. Prvá sa trochu podobá Sudoku, druhá je náročnejšia a v rámci každej časti zložitosť zadaní postupne stúpa.

Pri riešení prvej polovice (1-25) zadaní máte k dispozícii informácie, koľko rôznych mrakodrapov vidíte pri pohľade z jednotlivých stran. Pre zjednodušenie máte naviac niektoré mrakodrapy rovno umiestnené na správnom mieste.

Druhá polovica zadaní (26-50) pridáva ďalší typ informácie a to maximálny počet rovnakých mrakodrapov z daného pohľadu. Samozrejmě tento typ informácie je na kartičkách zadaní často kombinovaný s prvým typom, takže hľadanie riešení je stále zábavné a zaujímavé.

Obsah hry:
  • hracia doska
  • 16 mrakodrapov
  • 50 kariet so zadaniami
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje