V kocke! - British History EN (Brainbox British history)
Desaťminútová hra na precvičenie pamäte a historických udalostí. Čo si zapamätáte za 10 sekúnd?História V kocke! V hre V kocke! - British History bude vašim cieľom za 10 minút nazbierať čo najviac kariet jednotlivých historických udalostí. Ako na to?  Vytiahnete si 1 kartu a pozeráte sa na ňu cca 10 sekúnd (než sa presypú presýpacie hodiny) a potom si ju vezme  váš oponent. Vy hodíte kockou a podľa toho, aké na nej padne číslo, vám protihráč prečíta otázku.Napr.: Má Charles Darwin na obrázku viazanku? alebo Akému kmeňu vládla Boudica vo vzbure proti Rimanom? Zapamätali ste si to? Pokiaľ áno, je karta vaša!
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
1-8 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
13,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Desaťminútová hra na precvičenie pamäte a historických udalostí. Čo si zapamätáte za 10 sekúnd?
História V kocke!

V hre V kocke! - British History bude vašim cieľom za 10 minút nazbierať čo najviac kariet jednotlivých historických udalostí.

Ako na to? 

Vytiahnete si 1 kartu a pozeráte sa na ňu cca 10 sekúnd (než sa presypú presýpacie hodiny) a potom si ju vezme  váš oponent. Vy hodíte kockou a podľa toho, aké na nej padne číslo, vám protihráč prečíta otázku.
Napr.: Má Charles Darwin na obrázku viazanku? alebo Akému kmeňu vládla Boudica vo vzbure proti Rimanom? Zapamätali ste si to? Pokiaľ áno, je karta vaša!

Obsah hry:

55 kariet s obrázkami historických udalostí a otázkami na zadnej strane, 1 karta s pravidlami, 1 presýpacie hodiny (10 sekundové), 1 osemstenná kocka

Parametre:
Počet hráčov:
1-8 hráčov
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje