Vampire: The Eternal Struggle: Toreador - New Blood preconstructed intro deck
Predpripravený balíček Vampire: The Eternal Struggle: Toreador - New Blood pre hru Vampire: The Eternal Struggle je súčasťou kolekcie piatich, špeciálnych balíčkov, ktoré sú jednoduchšie ako balíčky na turnajovej úrovni, avšak ponúkajú všetky základné mechanizmy hry a rovnaký zážitok. Sú starostlivo vyvážené, pre čo najväčšiu zábavu a prvé vyskúšanie, a oboznámenie sa s fenoménom Vampire: The Eternal Struggle. Tento balíček sa zameriava na klam a odpútavanie pozornosti protivníkov. Nechajte ich blokovať ''nesprávne'' akcie, aby ste sa pohodlne dostali cez ničivé údery. Obranné opatrenia sú minimálne a boj sa stáva vašim parketom. Zamerajte sa na prekonanie svojho oponenta a maximalizujte zisk a deštrukciu! Toto je balíček obsahujúci 49 Library kariet a 6 kariet krýpt, pripravený na hru hneď po vybalení. Je zároveň kombinovateľný s inými kartami Vampire: The Eternal Struggle.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
30-120 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
7,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Predpripravený balíček Vampire: The Eternal Struggle: Toreador - New Blood pre hru Vampire: The Eternal Struggle je súčasťou kolekcie piatich, špeciálnych balíčkov, ktoré sú jednoduchšie ako balíčky na turnajovej úrovni, avšak ponúkajú všetky základné mechanizmy hry a rovnaký zážitok. Sú starostlivo vyvážené, pre čo najväčšiu zábavu a prvé vyskúšanie, a oboznámenie sa s fenoménom Vampire: The Eternal Struggle.

Tento balíček sa zameriava na klam a odpútavanie pozornosti protivníkov. Nechajte ich blokovať ''nesprávne'' akcie, aby ste sa pohodlne dostali cez ničivé údery. Obranné opatrenia sú minimálne a boj sa stáva vašim parketom. Zamerajte sa na prekonanie svojho oponenta a maximalizujte zisk a deštrukciu!

Toto je balíček obsahujúci 49 Library kariet a 6 kariet krýpt, pripravený na hru hneď po vybalení. Je zároveň kombinovateľný s inými kartami Vampire: The Eternal Struggle.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-120 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Richard Garfield
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje