Velbloudí Dostihy - Superpohár
Staňte sa svedkom najbláznivejších ťavích závodov všetkých čias. Magická sila sa začína šíriť z prekliatej pyramídy a ťavy sa pohýnajú vpred. Medzitým sa reportéri z celého sveta zbiehajú na miesto nezvyčajných ťavích závodov. Elita Egyptskej spoločnosti vymyslela nové stávkové techniky, len aby profitovala. Budeš práve tým, ktorý prekvapí a získa celú výhru? Tak do toho.   Velbloudí Dostihy (Camel Up)- Superpohár je prvé rozšírenie výbornej a zábavnej rodinnej hry Velbloudí dostihy. Obsahuje 4 moduly, ktoré si môžete ľubovoľne pridať do hry. Prináša nové možnosti ako zarobiť ešte viac peňazí na bláznivých ťavých závodoch. Nové extra kocky, ktoré môžete pridať do pyramídy, aby ste zvýšili šance svojej hrbatej favoritky. Môžete robiť zábery z pretekov, ktoré tiež môžu priniesť nejaký zisk. Nová predĺžená trať ponúkne ešte napínavejšie chvíle a možnosť hrať až desiatim milovníkom stávok.   
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
11,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Staňte sa svedkom najbláznivejších ťavích závodov všetkých čias.

Magická sila sa začína šíriť z prekliatej pyramídy a ťavy sa pohýnajú vpred. Medzitým sa reportéri z celého sveta zbiehajú na miesto nezvyčajných ťavích závodov. Elita Egyptskej spoločnosti vymyslela nové stávkové techniky, len aby profitovala. Budeš práve tým, ktorý prekvapí a získa celú výhru? Tak do toho.  

Velbloudí Dostihy (Camel Up)- Superpohár je prvé rozšírenie výbornej a zábavnej rodinnej hry Velbloudí dostihy.

Obsahuje 4 moduly, ktoré si môžete ľubovoľne pridať do hry. Prináša nové možnosti ako zarobiť ešte viac peňazí na bláznivých ťavých závodoch. Nové extra kocky, ktoré môžete pridať do pyramídy, aby ste zvýšili šance svojej hrbatej favoritky. Môžete robiť zábery z pretekov, ktoré tiež môžu priniesť nejaký zisk. Nová predĺžená trať ponúkne ešte napínavejšie chvíle a možnosť hrať až desiatim milovníkom stávok. 

 

Obsah hry:
  • 1 prídavný herný plán
  • 5 extra kociek
  • 1 stupienok
  • 1 kartónový fotoaparát
  • rôzne nové stávkovacie dieliky a karty
  • 22 mincí
  • pravidlá EN, DE
Parametre:
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Steffen Bogen
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Momentálne nedostupné
36,99 €
Momentálne nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje