Velocity
Velocity je taktická kocková hra, v ktorej každý z hráčov má 3 cyklistov, ktorých sa snaží dostať do cieľa. Po hode kockou môžu cyklisti skončiť na troch typoch políčok: - väčšina políčok nemá žiaden efekt - niektoré zvyšujú energiu (vitamínový nápoj) - na niektorých sú prekážky, ktoré vyžadujú vitamínový nápoj, alebo cyklistu spomalia Hráči môžu namiesto jedného cyklistu posunúť celú skupinu, ale pri tejto akcii sa hýbu aj cyklisti ostatných hráčov. Hra končí v momente, ak niektorý z hráčov má všetkých troch cyklistov v cieli, alebo ak je v cieli celkovo 8 cyklistov. Vtedy vyhráva hráč, ktorý tam má najviac cyklistov, v prípade remízy ten, ktorý prišiel do cieľa ako posledný.    
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
3-7 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
29,99 €
Momentálne nedostupné
Predajňa BA: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Velocity je taktická kocková hra, v ktorej každý z hráčov má 3 cyklistov, ktorých sa snaží dostať do cieľa. Po hode kockou môžu cyklisti skončiť na troch typoch políčok:

- väčšina políčok nemá žiaden efekt

- niektoré zvyšujú energiu (vitamínový nápoj)

- na niektorých sú prekážky, ktoré vyžadujú vitamínový nápoj, alebo cyklistu spomalia

Hráči môžu namiesto jedného cyklistu posunúť celú skupinu, ale pri tejto akcii sa hýbu aj cyklisti ostatných hráčov. Hra končí v momente, ak niektorý z hráčov má všetkých troch cyklistov v cieli, alebo ak je v cieli celkovo 8 cyklistov. Vtedy vyhráva hráč, ktorý tam má najviac cyklistov, v prípade remízy ten, ktorý prišiel do cieľa ako posledný.

 

 

Parametre:
Počet hráčov:
3-7 hráčov
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Autor:
Kevin G. Nunn
Rok vydania:
2010
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje