Village Pillage
  Ochráňte svoje hranice, zaútočte na svojich susedov a staňte sa prvým hráčom, ktorý získa tri kráľovské relikvie (v podobe repy)! Village Pillage je hra pre 2-5 hráčov od 10 rokov, v ktorej všetci hrajú simultánne. Každé kolo si každý hráč vyberie dve karty zo svojej ruky a po jednej ich zahrá na svojich susedov. Všetky hráči otáčajú karty naraz a vyhodnotia sa v poradí: Farmári, Steny, Zlodeji, Obchodníci. Farmári vyprodukujú repu, Steny zabránia Zlodejom ukradnúť repu a Obchodníci vám pridajú nové karty na ruku alebo vám pomôžu pri nákupe relikvie. Potom sa všetky karty vrátia hráčom na ruku a ďalšie kolo môže začať. Hra končí v momente keď jeden z hráčov nazbiera tri kráľovské relikvie.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
19,99 €
Momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

 

Ochráňte svoje hranice, zaútočte na svojich susedov a staňte sa prvým hráčom, ktorý získa tri kráľovské relikvie (v podobe repy)!

Village Pillage je hra pre 2-5 hráčov od 10 rokov, v ktorej všetci hrajú simultánne. Každé kolo si každý hráč vyberie dve karty zo svojej ruky a po jednej ich zahrá na svojich susedov. Všetky hráči otáčajú karty naraz a vyhodnotia sa v poradí: Farmári, Steny, Zlodeji, Obchodníci. Farmári vyprodukujú repu, Steny zabránia Zlodejom ukradnúť repu a Obchodníci vám pridajú nové karty na ruku alebo vám pomôžu pri nákupe relikvie. Potom sa všetky karty vrátia hráčom na ruku a ďalšie kolo môže začať. Hra končí v momente keď jeden z hráčov nazbiera tri kráľovské relikvie.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Peter C. Hayward, Tom Lang
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje