Virtù - umění vládnout
V strategickej hre Virtù - umění vládnout sa ideálne 3-5 hráči (hra má aj verziu pre 2 hráčov, tá sa však od klasickej líši spôsobom hry) postavia na čelo jedného z miest renesančného Talianska, ktoré sa na ceste za pokrokom a kultúrou snaží prekonať všetky ostatné! Každé z miest vedie jedna z rodín, ktorá  oplýva vlastnými prednosťami a slabinami. Tie sú výraznou premennou na ceste za víťazstvom a prestížou. Cestu za víťazstvom nemusí korunovať len vojenská sila, vašu prestíž môžu rovnako zvyšovať diplomatické styky, či obchod a umenie. Víťazom sa stáva hráč, ktorý získal najviac bodov prestíže.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
48,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V strategickej hre Virtù - umění vládnout sa ideálne 3-5 hráči (hra má aj verziu pre 2 hráčov, tá sa však od klasickej líši spôsobom hry) postavia na čelo jedného z miest renesančného Talianska, ktoré sa na ceste za pokrokom a kultúrou snaží prekonať všetky ostatné!

Každé z miest vedie jedna z rodín, ktorá  oplýva vlastnými prednosťami a slabinami. Tie sú výraznou premennou na ceste za víťazstvom a prestížou. Cestu za víťazstvom nemusí korunovať len vojenská sila, vašu prestíž môžu rovnako zvyšovať diplomatické styky, či obchod a umenie. Víťazom sa stáva hráč, ktorý získal najviac bodov prestíže.

Obsah hry:

herný plán znázorňujúci Taliansko, malá doska prestíže/vplyvu, malá doska prestíže pre 2 hráčov, 5 akčných dosiek (palácov), 57 doštičiek miest, titulov, cechov a katedrál, 94 kariet, 10 bonusov za patrón 90 diskov nadvlády, 8 žetónov nedostupných miest, 11 žetónov vojnových bonusov +1, 62 figúrok (vojenské jednotky, agenti a katedrály), 5 akčných žetónov, 45 mincí, 5 obojstranných prehľadov hry, bodovací blok, zošit pravidiel Virtov: Umenie vládnuť (3–5 hráčov), zošit pravidiel Virtú: Vojny o Taliansku (pre 2 hráčov)

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Pascal Ribrault
Rok vydania:
2023
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
30,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje