Výbušná koťátka - Štekajíci koťátka
Očakávame 07/2021. HAV-HAV-HAV! Keď šteká pes, nie je to nič zvláštne, ale keď šteká mačka? Stačí, že si to predstavíte a hneď vám musí byť jasné, že rozšírenie Výbušných koťátok Štekajíci koťátka vnesie do hry nové silné akcie a efekty, ktoré zmenia hru! Na čo sa všetci tešia je určite nositeľná mačacia koruna alias Strážna veža! Nejde o žiadnu korunu hanby, práve naopak! Kto má na hlave korunu, ten sa vyhne krádežiam od ostatných hráčov ... aspoň dovtedy, kým sa mu neminú extra karty v zásobníku. A kto chce radšej škodiť než nosiť korunu mačacieho kráľ, tomu sa určite zapáči štekajúce mačiatko ... K tomuto rozšíreniu potrebujete aspoň jednu základnú sadu Výbušných koťátok (originálnu verziu, Prisprostlú edíciu, alebo Párty karty, atď).  
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
15,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Očakávame 07/2021.

HAV-HAV-HAV! Keď šteká pes, nie je to nič zvláštne, ale keď šteká mačka? Stačí, že si to predstavíte a hneď vám musí byť jasné, že rozšírenie Výbušných koťátok Štekajíci koťátka vnesie do hry nové silné akcie a efekty, ktoré zmenia hru!

Na čo sa všetci tešia je určite nositeľná mačacia koruna alias Strážna veža! Nejde o žiadnu korunu hanby, práve naopak! Kto má na hlave korunu, ten sa vyhne krádežiam od ostatných hráčov ... aspoň dovtedy, kým sa mu neminú extra karty v zásobníku. A kto chce radšej škodiť než nosiť korunu mačacieho kráľ, tomu sa určite zapáči štekajúce mačiatko ...

K tomuto rozšíreniu potrebujete aspoň jednu základnú sadu Výbušných koťátok (originálnu verziu, Prisprostlú edíciu, alebo Párty karty, atď).

 

Obsah hry:

20 kariet, 1 nositeľná mačacia koruna, pravidlá

 

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje