Warhammer: Age of Sigmar – The Rise & Fall of Anvalor
V strategickej hre Warhammer: Age of Sigmar – The Rise & Fall of Anvalor je úlohou hráčov budovať a brániť Anvalor spoločne s ostatnými frakciami. Avšak každý hráč sa snaží získať čo najväčší vplyv a dominanciu nad Anvalorom. Frakcie získavajú vplyv stavaním budov a porazením nepriateľov počas brutálnych útokov. Víťazom sa stane hráč, ktorý má najväčší vplyv a dominanciu v Anvalore. Hra obsahuje viac než 180 dielikov, 9 rôznych frakcií (6 frakcií pre hráčov a 3 nepriateľské frakcie) a 4 varianty okrem základnej hry.   
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
52,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V strategickej hre Warhammer: Age of Sigmar – The Rise & Fall of Anvalor je úlohou hráčov budovať a brániť Anvalor spoločne s ostatnými frakciami. Avšak každý hráč sa snaží získať čo najväčší vplyv a dominanciu nad Anvalorom. Frakcie získavajú vplyv stavaním budov a porazením nepriateľov počas brutálnych útokov. Víťazom sa stane hráč, ktorý má najväčší vplyv a dominanciu v Anvalore.

Hra obsahuje viac než 180 dielikov, 9 rôznych frakcií (6 frakcií pre hráčov a 3 nepriateľské frakcie) a 4 varianty okrem základnej hry. 

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Rustan Håkansson
Rok vydania:
2019
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje