Welcome back to the Dungeon
Welcome back to the Dungeon je hra, v ktorej zistíte, či je vám naklonená šťastena. Bezstarostne sa prechádzate v Abysmaloskom lese, slniečko vám svieti nad hlavou, zbraň vám visí pri boku a v hlave sa vám preháňajú sny plné dobrodružstiev. Zrazu zastanete pred zničenou bránou do podzemia. Vyzerá to tak, že sa tu bojovalo, pravdepodobne o dych berúci poklad.  V dedine sa traduje povesť o tomto mieste. Láka vás to vstúpiť, ale váhate... Nájdete odvahu a vyrazíte sa dobrodružstvom, alebo necháte porazenie príšer a následnú slávu svojim súperom? Welcome back to the Dungeon je hra nadväzujúca na škodoradostnú hru Welcome to the Dungeon. Rovnako ako v prvom diele sa budete vydávať do kobiek, aby sa vám podarilo nimi úspešne prejsť. A vaši súperi urobia všetko pre to, aby sa vám to nepodarilo. Hru môžete hrať samostatne alebo skombinovať s prvým dielom.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
12,99 €
Momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Welcome back to the Dungeon je hra, v ktorej zistíte, či je vám naklonená šťastena.

Bezstarostne sa prechádzate v Abysmaloskom lese, slniečko vám svieti nad hlavou, zbraň vám visí pri boku a v hlave sa vám preháňajú sny plné dobrodružstiev. Zrazu zastanete pred zničenou bránou do podzemia. Vyzerá to tak, že sa tu bojovalo, pravdepodobne o dych berúci poklad. 

V dedine sa traduje povesť o tomto mieste. Láka vás to vstúpiť, ale váhate... Nájdete odvahu a vyrazíte sa dobrodružstvom, alebo necháte porazenie príšer a následnú slávu svojim súperom?

Welcome back to the Dungeon je hra nadväzujúca na škodoradostnú hru Welcome to the Dungeon. Rovnako ako v prvom diele sa budete vydávať do kobiek, aby sa vám podarilo nimi úspešne prejsť. A vaši súperi urobia všetko pre to, aby sa vám to nepodarilo. Hru môžete hrať samostatne alebo skombinovať s prvým dielom.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Antoine Bauza, Masato Uesugi
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje