Wenn ich groß bin ... (When I Grow Up): Meine Erste Spiele
Wenn ich groß bin ... (When I Grow Up) je hra zo série hier My Very First Game (Meine Erste Spiele) od firmy HABA. Sú to hry určené špeciálne pre malé detičky okolo 2 rokov a sú zamerané na rozvoj detí v rôznych oblastiach - jemká motorika, hmatové vnímanie, trénovanie pamäte, vývoj rečových schopností, prvé porozumenie hraniu s pravidlami atď. Hra pre najmenších na tému: povolania. Hra obsahuje 7 puzzle kariet, ktoré zobrazujú postavičky určitých povolaní a 7 drevených predmetov, ktoré s jednotlivými povolaniami nejako súvisia. V jednoduchšej hre deti spájajú puzzle, ak ich spoja správne dostanú drevený predmet prislúchajúci k postavičke. Zvíťazí hráč, ktorý získa viac predmetov. V zložitejšej hre musia deti po zložení puzzle nájsť v plátenom vrecku správny predmet prislúchajúci postavičke - bez pozerania. Riadiť sa môžu iba hmatom. V ďalšej hre jeden hráč tajne vytiahne z pláteného vrecka jeden predmet (neukazuje ho) a ostatní hádajú povolanie, s ktorým daný predmet súvisí. Kladú mu otázky, na ktoré odpovedá iba áno/nie a tým sa snažia zistiť o aké povolanie ide. 
Odporúčaný vek:
2 roky
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
1-3 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
19,99 €
Momentálne nedostupné
Predajňa BA: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Wenn ich groß bin ... (When I Grow Up) je hra zo série hier My Very First Game (Meine Erste Spiele) od firmy HABA. Sú to hry určené špeciálne pre malé detičky okolo 2 rokov a sú zamerané na rozvoj detí v rôznych oblastiach - jemká motorika, hmatové vnímanie, trénovanie pamäte, vývoj rečových schopností, prvé porozumenie hraniu s pravidlami atď.

Hra pre najmenších na tému: povolania.

Hra obsahuje 7 puzzle kariet, ktoré zobrazujú postavičky určitých povolaní a 7 drevených predmetov, ktoré s jednotlivými povolaniami nejako súvisia. V jednoduchšej hre deti spájajú puzzle, ak ich spoja správne dostanú drevený predmet prislúchajúci k postavičke. Zvíťazí hráč, ktorý získa viac predmetov. V zložitejšej hre musia deti po zložení puzzle nájsť v plátenom vrecku správny predmet prislúchajúci postavičke - bez pozerania. Riadiť sa môžu iba hmatom. V ďalšej hre jeden hráč tajne vytiahne z pláteného vrecka jeden predmet (neukazuje ho) a ostatní hádajú povolanie, s ktorým daný predmet súvisí. Kladú mu otázky, na ktoré odpovedá iba áno/nie a tým sa snažia zistiť o aké povolanie ide. 

Obsah hry:
  • 7 puzzle kariet s postavičkami (povolania)
  • 7 drevených predmetov (štvorlístok, lokomotíva, prasiatko, ozubené koleso, varecha, požiar, pes)
  • plátené vrecko 
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
1-3 hráči
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
2+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Christiane Hüpper
Rok vydania:
2014
Podobné hry
Momentálne nedostupné
19,99 €
Momentálne nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje