Who Should We Eat?
V hre Who Should We Eat? sa stanete jedným z preživších, ktorí sa po leteckom nešťastí ocitli na pobreží neobývaného ostrova. Snažíte sa postaviť vor dosť veľký pre vás všetkých, ale jedla je málo a morálka upadá. Čím je boj o prežitie náročnejší, tým chutnejší a šťavnatejší sa vám zdajú ostatní trosečníci. Hra Who Should We Eat? je semikooperatívna hra o prežití na pustom ostrove, kde sa trosečníci až príliš rýchlo uchýlia ku kanibalizmu. Je jasné, že všetci sa z ostrova nedostanú a že najväčšiu šancu na prežitie majú len tí najsilnejší. Ale tiež cítite, že na tomto mieste sa deje niečo nadprirodzené a že hranica medzi realitou a prízračným svetom je tu až príliš tenká. Pokiaľ podľahnete a skúsite ľudské mäso, môžete skĺznuť na cestu k šialenstvu a prebudiť sily, ktoré zaistia, že tento ostrov už nikdy neopustíte. 
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
4-10 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
26,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre Who Should We Eat? sa stanete jedným z preživších, ktorí sa po leteckom nešťastí ocitli na pobreží neobývaného ostrova. Snažíte sa postaviť vor dosť veľký pre vás všetkých, ale jedla je málo a morálka upadá. Čím je boj o prežitie náročnejší, tým chutnejší a šťavnatejší sa vám zdajú ostatní trosečníci.

Hra Who Should We Eat? je semikooperatívna hra o prežití na pustom ostrove, kde sa trosečníci až príliš rýchlo uchýlia ku kanibalizmu. Je jasné, že všetci sa z ostrova nedostanú a že najväčšiu šancu na prežitie majú len tí najsilnejší. Ale tiež cítite, že na tomto mieste sa deje niečo nadprirodzené a že hranica medzi realitou a prízračným svetom je tu až príliš tenká. Pokiaľ podľahnete a skúsite ľudské mäso, môžete skĺznuť na cestu k šialenstvu a prebudiť sily, ktoré zaistia, že tento ostrov už nikdy neopustíte. 

Parametre:
Počet hráčov:
4-10 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Mike Harrison-Wood, Chris MacLennan
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje