Yu-Gi-Oh!: 2-Player Starter Set
Vďaka Yu-Gi-Oh!: 2-Player Starter Set si užijete nefalšovanú radosť z vášho prvého Yu-Gi-Oh! duelu! Ide o ideálnu vstupnú bránu do sveta populárnej kartovej hry, ktorá je vďaka dvojici predpripravených herných balíčkov a výučbovému komiksu najlepším sprievodcom v začiatkoch vášho hrania. 64-stranová Starter Set komiksová kniha prevedie začínajúcich hráčov naskriptovaným (nerandomizovaným) Duelom, ktorý vás Yu-Gi-Oh! priamo naučí. Nájdete tu absolútne základy od prvého ťahania kariet, cez privolávania a bitky až po Synchro Extra Deck a Xyz Monsters. Po dokončení výučbového Duelu je možné balíčky znovu poskladať a prejsť si ním znova, alebo ich rovno použijete ako štandardné a kompletné Duelové balíčky na začatie vašej cesty do sveta Yu-Gi-Oh!
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
19,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Vďaka Yu-Gi-Oh!: 2-Player Starter Set si užijete nefalšovanú radosť z vášho prvého Yu-Gi-Oh! duelu! Ide o ideálnu vstupnú bránu do sveta populárnej kartovej hry, ktorá je vďaka dvojici predpripravených herných balíčkov a výučbovému komiksu najlepším sprievodcom v začiatkoch vášho hrania.

64-stranová Starter Set komiksová kniha prevedie začínajúcich hráčov naskriptovaným (nerandomizovaným) Duelom, ktorý vás Yu-Gi-Oh! priamo naučí. Nájdete tu absolútne základy od prvého ťahania kariet, cez privolávania a bitky až po Synchro Extra Deck a Xyz Monsters. Po dokončení výučbového Duelu je možné balíčky znovu poskladať a prejsť si ním znova, alebo ich rovno použijete ako štandardné a kompletné Duelové balíčky na začatie vašej cesty do sveta Yu-Gi-Oh!

Obsah hry:

• 2 predpripravené 44 kartové balíčky (2 x 40 kartové hlavné balíčky a 2 x 4 kartové extra balíčky - spolu 80 Common kariet a 8 Ultra Rare kariet)

• 1 64-stranový výučbový komiks

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Kazuki Takahashi
Rok vydania:
2023
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
3,19 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje