Zajíc a želva
Kto vyhrá preteky zvieratiek? Pri spoločenskej hre Zajíc a želva sa zabaví celá rodina. Stávku zajaca a korytnačky z Ezopovej bájky všetci poznáme. Korytnačka svojou usilovnosťou a vytrvalosťou predbehne aj rýchleho zajaca. Ako však také preteky môžu dopadnúť, ak sa do nich zapojí ešte vlk, lišiak či ovca? Každý má veľmi osobitý štýl, slabé a silné stránky. Vyberte si medzi zvieratkami svojich favoritov, ktorých budete potom počas pretekov podporovať. Kto sa teda nakoniec postaví na stupne víťažov? Bude to rozvážna a vytrvalá korytnačka alebo všetkými masťami mazaný lišiak? Pripravte sa na štart, preteky práve začíjajú!   Hra obsahuje 2 rôzne náročné herné varianty.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
19,99 €
11,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Kto vyhrá preteky zvieratiek?

Pri spoločenskej hre Zajíc a želva sa zabaví celá rodina. Stávku zajaca a korytnačky z Ezopovej bájky všetci poznáme. Korytnačka svojou usilovnosťou a vytrvalosťou predbehne aj rýchleho zajaca.

Ako však také preteky môžu dopadnúť, ak sa do nich zapojí ešte vlk, lišiak či ovca? Každý má veľmi osobitý štýl, slabé a silné stránky.

Vyberte si medzi zvieratkami svojich favoritov, ktorých budete potom počas pretekov podporovať. Kto sa teda nakoniec postaví na stupne víťažov? Bude to rozvážna a vytrvalá korytnačka alebo všetkými masťami mazaný lišiak? Pripravte sa na štart, preteky práve začíjajú!
 
Hra obsahuje 2 rôzne náročné herné varianty.
Obsah hry:

11 doštičiek cesty, 5 drevených  figúrok, 5 samolepiek, 91 kariet, stupne víťazov, žetón začínajúceho hráča, 5 turbo žetónov, štartovú čiaru a pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Gun-Hee Kim
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje