Zapovězené země RPG - průvodce hráče
Kniha obsahuje pravidlá pre hráča hry na hrdinov(RPG) Zapovězené země. Spolu s príručkou pre pána jaskyne tvorí všetko potrebné pre hranie tejto hry. Na 208 stranách nájdete pravidlá pre rýchlu tvorbu postáv, neľútostný boj, smrtiacu mágiu, nebezpečné cestovanie a budovanie vašej vlastnej pevnosti a to všetko ľahko prenosné aj do iných herných svetov. V tejto sandbox hre na prežitie nehráte za hrdinov, ktorí sa vydávajú plniť úlohy od niekoho iného - naopak, ste tuláci a naničhodníci odhodlaní zapísať sa do histórie prekliateho sveta Zapovězených zemí. Budete objavovať stratené hrobky, bojovať s ukrutnými príšerami, blúdiť divočinou a ak sa toho dožijete, možno si aj vybudujete svoju vlastnú pevnosť, ktorú snáď aj ubránite. Pravidlá sú prehľadne spísané v pevnej väzne, s nádhernými ilustráciami a naviac s užitočnými hernými tipmi.  
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
12,59 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Kniha obsahuje pravidlá pre hráča hry na hrdinov(RPG) Zapovězené země. Spolu s príručkou pre pána jaskyne tvorí všetko potrebné pre hranie tejto hry.

Na 208 stranách nájdete pravidlá pre rýchlu tvorbu postáv, neľútostný boj, smrtiacu mágiu, nebezpečné cestovanie a budovanie vašej vlastnej pevnosti a to všetko ľahko prenosné aj do iných herných svetov.

V tejto sandbox hre na prežitie nehráte za hrdinov, ktorí sa vydávajú plniť úlohy od niekoho iného - naopak, ste tuláci a naničhodníci odhodlaní zapísať sa do histórie prekliateho sveta Zapovězených zemí. Budete objavovať stratené hrobky, bojovať s ukrutnými príšerami, blúdiť divočinou a ak sa toho dožijete, možno si aj vybudujete svoju vlastnú pevnosť, ktorú snáď aj ubránite.

Pravidlá sú prehľadne spísané v pevnej väzne, s nádhernými ilustráciami a naviac s užitočnými hernými tipmi.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Tomas Härenstam
Rok vydania:
2020
Užitočné odkazy:
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje