Zátoka Obchodníků - Matka draků
Zátoka Obchodníků - Matka draků je rozšírenie pre hru Zátoka Obchodníků. Prináša ďalšieho obchodníka - Dwelmu Draketoothovú, chovateľku drakov. Po drakoch je momentálne veľký dopyt a iba Dwelma je schopná uspokojiť rastúce požiadavky trhu. Jej meno, zdedené po dlhej línií chovateľov drakov hovorí o tom, kto je ich najvyhľadávanejším predajcom v Piatich ríšach. Ale všetko nie je také jednoduché, ako by sa mohlo zdať! Draky sú vyberavé, čo sa týka potravy,  vyžadujú veľa priestoru a zanechávajú po sebe, ... no, pomerne velké... kôpky :) Matka draků používa nový mechanizmus - bag building, kde si doťahujete z vrecka jedlo a umiestňujete ho na hernú dosku. Draky sa vydávajú potom po cestičke z jedla a s každou porciou o niečo viac vyrastú.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
45-75 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
19,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Zátoka Obchodníků - Matka draků je rozšírenie pre hru Zátoka Obchodníků. Prináša ďalšieho obchodníka - Dwelmu Draketoothovú, chovateľku drakov. Po drakoch je momentálne veľký dopyt a iba Dwelma je schopná uspokojiť rastúce požiadavky trhu. Jej meno, zdedené po dlhej línií chovateľov drakov hovorí o tom, kto je ich najvyhľadávanejším predajcom v Piatich ríšach. Ale všetko nie je také jednoduché, ako by sa mohlo zdať! Draky sú vyberavé, čo sa týka potravy,  vyžadujú veľa priestoru a zanechávajú po sebe, ... no, pomerne velké... kôpky :)

Matka draků používa nový mechanizmus - bag building, kde si doťahujete z vrecka jedlo a umiestňujete ho na hernú dosku. Draky sa vydávajú potom po cestičke z jedla a s každou porciou o niečo viac vyrastú.

Obsah hry:

1 figurka Matky draků
1 deska obchodu
1 deska zaměstnanců
1 trojrozměrná výkladní skříň (výběh)
4 kartonové stromy
4 kartonové bobky
1 pytlík na krmivo
28 dřevěných disků krmiva
8 malých draků
8 velkých draků
4 megadraci
20 plastových stojanů
1 pravidla

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
45-75 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jonny Pac, Carl Van Ostrand, Drake Villareal
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje