Zombie Dice EN
Eat brains!   Každý správny zombie labužník si rád pochutí na čerstvom mozgu. Získať ho však môže byť problém! V hre Zombie Dice sa stávate zombíkmi, ktorí sa snažia uloviť čo najviac mozgov. Kto ich ako prvý získa trinásť, vyhráva.  Hra obsahuje 13 kociek, ktoré postupne hádžete (vždy po tri kocky). Kocky predstavujú ľudí, od ktorých môžete mozgy získať (symbol mozgu), no môže sa im podariť aj ujsť (symbol stopy), alebo vás dokonca môžu sami napadnúť (symbol výstrelu). Kocky so symbolom mozgu a výstrelu si odkladáte. Keď odložíte tretiu kocku s výstrelom ste mŕtvy a žiadne mozgy v tomto kole nezískate. Pokiaľ svoj ťah ukončíte skôr, ako padnú tri výstrely, získavate toľko bodov, koľko kociek so symbolom mozgu ste v danom ťahu odložili. Kocky so symbolom stôp znovu prehadzujete, prípadne si k nim dotiahnete z pohára nové kocky tak, aby ste vždy hádzali tromi kockami.      Zombie Dice je rýchla, jednoduchá a zábavná hra, ktorú môžete mať neustále pri sebe a to vďaka uzatváraciemu poháru.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
2-99 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
12,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Eat brains!  

Každý správny zombie labužník si rád pochutí na čerstvom mozgu. Získať ho však môže byť problém! V hre Zombie Dice sa stávate zombíkmi, ktorí sa snažia uloviť čo najviac mozgov. Kto ich ako prvý získa trinásť, vyhráva. 

Hra obsahuje 13 kociek, ktoré postupne hádžete (vždy po tri kocky). Kocky predstavujú ľudí, od ktorých môžete mozgy získať (symbol mozgu), no môže sa im podariť aj ujsť (symbol stopy), alebo vás dokonca môžu sami napadnúť (symbol výstrelu). Kocky so symbolom mozgu a výstrelu si odkladáte. Keď odložíte tretiu kocku s výstrelom ste mŕtvy a žiadne mozgy v tomto kole nezískate. Pokiaľ svoj ťah ukončíte skôr, ako padnú tri výstrely, získavate toľko bodov, koľko kociek so symbolom mozgu ste v danom ťahu odložili. Kocky so symbolom stôp znovu prehadzujete, prípadne si k nim dotiahnete z pohára nové kocky tak, aby ste vždy hádzali tromi kockami.     

Zombie Dice je rýchla, jednoduchá a zábavná hra, ktorú môžete mať neustále pri sebe a to vďaka uzatváraciemu poháru.

Obsah hry:
  • 13 kociek
  • uzatvárací pohár
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-99 hráčov
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Autor:
Steve Jackson
Rok vydania:
2010
Hodnotenie hry
Alex79
9.2.2017
Výborná svižná hra, ktorá je veľmi návyková. Odporúčam ju hrať s rozšíreniami Zombie Dice 2 a 3. Dramaticky zvyšujú napätie a zábavu. Všetky rozšírenia sa vám vojdú do štýlovej krabičky zo základnej sady. Hra je založená na princípe pokúšaj šťastie - push your luck. Cieľom hry je získať 13 bodov - uloviť 13 obetí. Ak sa vám podarí schrúmať 6-7 mozgov v jednom ťahu, je to už slušný výsledok. Ale čo ak má váš súper vyššie skóre? Risknete to a hodíte ešte raz? Prestreliť to je pomerne ľahké. V tomto prípade to platí doslova: schytáte výstrely, ktoré vás vynulujú. Nevedeli sme to prestať hrať ani za hodinu. Jedno kolo nám vo dvojici hráčov trvalo 2-5 min. Odporúčam!
1 Hodnotenie
Herné rozšírenia
Zombie Dice 3: School Bus
objednáme pre vás
7,99 €
Zombie Dice 2: Double Feature EN
objednáme pre vás
7,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje