Zookini
Zvieratá v ZOO usporiadali deň v bikinách! Trochu čudné, nie? Asi áno, ale práve to sa v Zookini, bláznivej a prístupnej hre pre 2-6 hráčov deje. Farby, ktoré majú zvieratá a tiež to, čo majú oblečené (alebo aj nemajú! Nájdu sa aj také, ktoré sa chcú prezentovať tak, ako ich príroda stvorila) určujú, ktorých kariet sa dá zbaviť. Vašou úlohou je odhodiť všetky karty čo najrýchlejšie – vždy si potiahnete jednu kartu a následne môžete dve karty vyhodiť do stredu stola. Každá karta, ktorú vyhadzujete sa však musí aspoň čiastočne zhodovať buď so zvieraťom, alebo bikinami, ktoré nosí. Pre obohatenie hry sú v hre prítomné aj výstredné gorily, otravné muchy, či cuketa, ktoré majú špeciálne schopnosti.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
8,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Zvieratá v ZOO usporiadali deň v bikinách! Trochu čudné, nie? Asi áno, ale práve to sa v Zookini, bláznivej a prístupnej hre pre 2-6 hráčov deje. Farby, ktoré majú zvieratá a tiež to, čo majú oblečené (alebo aj nemajú! Nájdu sa aj také, ktoré sa chcú prezentovať tak, ako ich príroda stvorila) určujú, ktorých kariet sa dá zbaviť.

Vašou úlohou je odhodiť všetky karty čo najrýchlejšie – vždy si potiahnete jednu kartu a následne môžete dve karty vyhodiť do stredu stola. Každá karta, ktorú vyhadzujete sa však musí aspoň čiastočne zhodovať buď so zvieraťom, alebo bikinami, ktoré nosí. Pre obohatenie hry sú v hre prítomné aj výstredné gorily, otravné muchy, či cuketa, ktoré majú špeciálne schopnosti.

Obsah hry:

112 kariet
pravidlá hry

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Peggy Brown
Rok vydania:
2024
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
1,49 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje