3 Wishes
3 Wishes je rýchla zábavná hra plná odhadovania, pamäte ale hlavne zábavy. Vašou úlohou je nazbierať tri priania. Musíte nájsť ale správnu rovnováhu medzi super schopnosťami, vecami užitočnými pre celý svet a tiež nesmiete zabudnúť na seba! Každý hráč dostane pred seba 3 karty prianí otočené obrázkom dolu. Do stredu stola dáte dve bonusové karty prianí. Vo vašom ťahu sa môžete pozrieť na ľubovoľnú kartu, alebo dve medzi sebou vymeniť. V momente, keď máte prianie každého typu, hra končí. Na konci rozhodujú body na prianiach. Môžete zahrať niekoľko kôl, aby bolo víťazstvo spravodlivé.            
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
5 min.
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Jazyk hry:
9,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

3 Wishes je rýchla zábavná hra plná odhadovania, pamäte ale hlavne zábavy. Vašou úlohou je nazbierať tri priania. Musíte nájsť ale správnu rovnováhu medzi super schopnosťami, vecami užitočnými pre celý svet a tiež nesmiete zabudnúť na seba!

Každý hráč dostane pred seba 3 karty prianí otočené obrázkom dolu. Do stredu stola dáte dve bonusové karty prianí. Vo vašom ťahu sa môžete pozrieť na ľubovoľnú kartu, alebo dve medzi sebou vymeniť. V momente, keď máte prianie každého typu, hra končí. Na konci rozhodujú body na prianiach. Môžete zahrať niekoľko kôl, aby bolo víťazstvo spravodlivé.

 

 

 

 

 

 

Obsah hry:
  • 18 wish cards

  • 10 wooden markers

  • 5 player aid cards

  • Rules of play.

Parametre:
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Dĺžka hry:
5 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Chris Castagnetto
Rok vydania:
2016
Užitočné odkazy:
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje