Access+ Dobble
V hre Access+ Dobble  sa dostávate k jednoduchej postrehovke, kde sa ako prvý snažíte spozorovať rovnaký symbol na kartách. Táto verzia je upravená a vďaka väčším kartám a symbolom je prispôsobená na to, aby sa hrala ešte jednoduchšie. Nájdete tu tri verzie pravidiel, stačí si vybrať náročnosť a pravidlá, ktoré vám vyhovujú a môžete začať hrať. Kto udrží svoju pozornosť a nájde obrázok najrýchlejšie? Pamäť tiež niekedy pomôže, pretože si musíte zapamätať, ktoré symboly máte na karte a vďaka tomu rýchlejšie objaviť ten istý symbol na druhej karte. Séria produktov Access+ je vytvorená špeciálne na to, aby pomáhala pri korigovaní rôznych kognitívnych porúch, či znevýhodnení. Vďaka týmto hrám budú stimulované schopnosti hráčov a upevní sa zážitok zo spoločnej hry. Vďaka prispôsobeniu úloh a kartičiek si ich zahráte ozaj s hocikým.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
23,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V hre Access+ Dobble  sa dostávate k jednoduchej postrehovke, kde sa ako prvý snažíte spozorovať rovnaký symbol na kartách. Táto verzia je upravená a vďaka väčším kartám a symbolom je prispôsobená na to, aby sa hrala ešte jednoduchšie.

Nájdete tu tri verzie pravidiel, stačí si vybrať náročnosť a pravidlá, ktoré vám vyhovujú a môžete začať hrať. Kto udrží svoju pozornosť a nájde obrázok najrýchlejšie? Pamäť tiež niekedy pomôže, pretože si musíte zapamätať, ktoré symboly máte na karte a vďaka tomu rýchlejšie objaviť ten istý symbol na druhej karte.

Séria produktov Access+ je vytvorená špeciálne na to, aby pomáhala pri korigovaní rôznych kognitívnych porúch, či znevýhodnení. Vďaka týmto hrám budú stimulované schopnosti hráčov a upevní sa zážitok zo spoločnej hry. Vďaka prispôsobeniu úloh a kartičiek si ich zahráte ozaj s hocikým.

Obsah hry:

65 kariet Dobble z toho:
13 kariet základnej úrovne - 4 symboly na karte
21 kariet strednej úrovne - 5 symbolov na karte
31 kariet pokročilej úrovne - 6 symbolov na karte
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
28,69 €
13,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje