Dobble Harry Potter CZ
Veľmi sa tešíme z novej verzie tejto obľúbenej hry. Budeme si však na ňu všetci musieť počkať pravdepodobne až do Vianoc! Garancia lepšej ceny! Pri tejto hre vám zaručujeme, že ak by sa počas jej predobjendávania zlepšila cena, bude táto lepšia cena platná pre všetkých, ktorí si hru predobjednali. A naopak, ak by sa cena zhoršila, bude platiť tá pôvodná, lepšia. Ľudsky povedané - kto si ju predobjedná, dostane tú lepšiu z cien :) Najobľúbenejšia postrehová hra Dobble prichádza v novej verzii, tentokrát poteší fanúšikov Harryho Pottera. Klasická verzia s novými obrázkami zo sveta najznámejšieho kúzelníka. Dobble je skvelá postrehová hra s jednoduchými pravidlami. Plechová krabička obsahuje 55 kruhových kariet. Na každej karte je osem odlišných a rôzne veľkých obrázkov. Každé dve karty majú práve jeden z obrázkov rovnaký. Základným princípom hry Dobble je čo najrýchlejšie tento obrázok nájsť. Vyskúšať môžete postupne 5 variantov hry.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
12,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Veľmi sa tešíme z novej verzie tejto obľúbenej hry. Budeme si však na ňu všetci musieť počkať pravdepodobne až do Vianoc!

Garancia lepšej ceny! Pri tejto hre vám zaručujeme, že ak by sa počas jej predobjendávania zlepšila cena, bude táto lepšia cena platná pre všetkých, ktorí si hru predobjednali. A naopak, ak by sa cena zhoršila, bude platiť tá pôvodná, lepšia. Ľudsky povedané - kto si ju predobjedná, dostane tú lepšiu z cien :)

Najobľúbenejšia postrehová hra Dobble prichádza v novej verzii, tentokrát poteší fanúšikov Harryho Pottera. Klasická verzia s novými obrázkami zo sveta najznámejšieho kúzelníka.

Dobble je skvelá postrehová hra s jednoduchými pravidlami. Plechová krabička obsahuje 55 kruhových kariet. Na každej karte je osem odlišných a rôzne veľkých obrázkov. Každé dve karty majú práve jeden z obrázkov rovnaký. Základným princípom hry Dobble je čo najrýchlejšie tento obrázok nájsť. Vyskúšať môžete postupne 5 variantov hry.

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje