Harry Potter - Boj o Rokfort
Do vyrozdávania zásob vám ku hre pribalíme šesticu promo kariet! Harry Potter: Boj o Rokfort je kooperatívna hra, v ktorej hráči spoločnými silami bránia Rokfortskú strednú školu čarodejnícku pred zlosynmi. Hráči hrajú za známe postavy - Harryho, Rona, Hermionu a Nevilla. Hrajú s vlastným balíčkom kariet, ktorý si v priebehu hry vylepšujú, učia sa nové kúzla a získavajú cenné artefakty. Inými kartami sa liečia alebo útočia na nepriateľov v snahe zabrániť ich temnému pôsobeniu. A iba spoločne môžu, tak ako Harry a jeho priatelia, odvrátiť zlo! Tak ako pôvodný príbeh, aj táto hra obsahuje 7 častí (7 krabičiek), aby ste mohli zažiť všetky Harryho dobrodružstvá na vlastnej koži. Hru začnete ako mladí študenti, ktorí práve nastúpili na Rokfort a postupne prejdete všetkými siedmymi rokmi a tak ako rastú a menia sa vaši hrdinovia, prichádzajú nové karty, nové kúzla, noví nepriatelia. Hra je preto skvelá pre menej skúsené rodiny (pri deťoch do 10 rokov odporúčame sprievod starších hráčov), ktoré môžu začať v prvom ročníku a postupne sa s hrou zoznamovať. Rovnako však pre tých herne skúsenejších - môžu začať napríklad 4. ročníkom a rovno čeliť náročnejším výzvam. Objavte čaro spolupráce, keď nehráte jeden proti druhému, ale spoločne proti mechanizmom hry. A zároveň zaujímavé dynamiky spoločenských hier (napríklad tvorba balíčka). Atmosféra sveta Harryho Pottera je v hre zachytená naozaj krásne - my sa na ňu tešíme. Pridajte sa. Pozor, pozor. Chybka sa našla. Malinká a hre nevadí, ale predsa: https://www.ihrysko.sk/hermiona-pomaha-kartou-harrymu-a100120
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30-120 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:

Ku hre Harry Potter: Boj o Rokfort u nás dostanete ako darček 6 promo kariet.

59,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Do vyrozdávania zásob vám ku hre pribalíme šesticu promo kariet!

Harry Potter: Boj o Rokfort je kooperatívna hra, v ktorej hráči spoločnými silami bránia Rokfortskú strednú školu čarodejnícku pred zlosynmi. Hráči hrajú za známe postavy - Harryho, Rona, Hermionu a Nevilla. Hrajú s vlastným balíčkom kariet, ktorý si v priebehu hry vylepšujú, učia sa nové kúzla a získavajú cenné artefakty. Inými kartami sa liečia alebo útočia na nepriateľov v snahe zabrániť ich temnému pôsobeniu. A iba spoločne môžu, tak ako Harry a jeho priatelia, odvrátiť zlo!

Tak ako pôvodný príbeh, aj táto hra obsahuje 7 častí (7 krabičiek), aby ste mohli zažiť všetky Harryho dobrodružstvá na vlastnej koži. Hru začnete ako mladí študenti, ktorí práve nastúpili na Rokfort a postupne prejdete všetkými siedmymi rokmi a tak ako rastú a menia sa vaši hrdinovia, prichádzajú nové karty, nové kúzla, noví nepriatelia.

Hra je preto skvelá pre menej skúsené rodiny (pri deťoch do 10 rokov odporúčame sprievod starších hráčov), ktoré môžu začať v prvom ročníku a postupne sa s hrou zoznamovať. Rovnako však pre tých herne skúsenejších - môžu začať napríklad 4. ročníkom a rovno čeliť náročnejším výzvam.

Objavte čaro spolupráce, keď nehráte jeden proti druhému, ale spoločne proti mechanizmom hry. A zároveň zaujímavé dynamiky spoločenských hier (napríklad tvorba balíčka). Atmosféra sveta Harryho Pottera je v hre zachytená naozaj krásne - my sa na ňu tešíme. Pridajte sa.

Pozor, pozor. Chybka sa našla. Malinká a hre nevadí, ale predsa: https://www.ihrysko.sk/hermiona-pomaha-kartou-harrymu-a100120

Obsah hry:

herný plán
252 kariet
4 kocky
7 krabičiek rozvoja hry
pravidlá
4 dosky hráčov
70 herných žetónov
8 žetónov nepriateľa

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30-120 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Hodnotenie hry
Lucia
17.12.2021
Super hra. Pravidlá sú jednoduché a veľmi pekne vysvetlené. Nie sme s priateľom skúsení hráči týchto hier, ale nemali sme problém s pochopením hry. Veľmi nás to bavilo :) Odporúčam :)
Katka
18.1.2022
Vyborna hra. Dcera ju dostala na Vianoce a odvtedy ju uz cely mesiac hrame kazdy den. Tematicky je zvladnuta krasne, kazdeho kto ma rad Harryho Pottera, musi chytit za srdce. Ale bavi aj tych clenov nasej rodiny, ktori o nom nic nevedia, je dobra aj sama o sebe. Vdaka velkemu poctu karticiek je kazda hra ina. Pri kazdej hre si mozete aj zvolit obtiaznost, podla toho, ktory rocnik si zahrate. My sme z nej dokonale nadseni a rozhodne odporucame! :)
2 Hodnotenia
Herné rozšírenia
Harry Potter - Boj o Rokfort: Príšerná kniha príšer
skladom, odosielame čo najskôr
39,99 €
Harry Potter - Boj o Rokfort: Čary a elixíry
skladom, odosielame čo najskôr
39,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje