Harry Potter - Boj o Rokfort
Hru Harry Potter - Boj o Rokfort očakávame v priebehu decembra (všetko nasvedčuje tomu, že to bude 15.12.), putuje k nám vlakom z východných diaľok. Každému, kto si ju predobjedná, pridáme ako darček sadu promo kartičiek. Harry Potter: Boj o Rokfort je kooperatívna hra, v ktorej hráči spoločnými silami bránia Rokfortskú strednú školu čarodejnícku pred zlosynmi. Hráči hrajú za známe postavy - Harryho, Rona, Hermionu a Nevilla. Hrajú s vlastným balíčkom kariet, ktorý si v priebehu hry vylepšujú, učia sa nové kúzla a získavajú cenné artefakty. Inými kartami sa liečia alebo útočia na nepriateľov v snahe zabrániť ich temnému pôsobeniu. A iba spoločne môžu, tak ako Harry a jeho priatelia, odvrátiť zlo! Tak ako pôvodný príbeh, aj táto hra obsahuje 7 častí (7 krabičiek), aby ste mohli zažiť všetky Harryho dobrodružstvá na vlastnej koži. Hru začnete ako mladí študenti, ktorí práve nastúpili na Rokfort a postupne prejdete všetkými siedmymi rokmi a tak ako rastú a menia sa vaši hrdinovia, prichádzajú nové karty, nové kúzla, noví nepriatelia. Hra je preto skvelá pre menej skúsené rodiny (pri deťoch do 10 rokov odporúčame sprievod starších hráčov), ktoré môžu začať v prvom ročníku a postupne sa s hrou zoznamovať. Rovnako však pre tých herne skúsenejších - môžu začať napríklad 4. ročníkom a rovno čeliť náročnejším výzvam. Objavte čaro spolupráce, keď nehráte jeden proti druhému, ale spoločne proti mechanizmom hry. A zároveň zaujímavé dynamiky spoločenských hier (napríklad tvorba balíčka). Atmosféra sveta Harryho Pottera je v hre zachytená naozaj krásne - my sa na ňu tešíme. Pridajte sa. A na záver informácia pre zvedavých nadšených fanúšikov hry - áno, v slovenčine vyjdú aj rozšírenia, predpokladáme ich v priebehu roku 2022.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30-120 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
59,99 €
Dostupné od 15.12.2021
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dostupné od 15.12.2021
Predajňa BB: Dostupné od 15.12.2021
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Hru Harry Potter - Boj o Rokfort očakávame v priebehu decembra (všetko nasvedčuje tomu, že to bude 15.12.), putuje k nám vlakom z východných diaľok.

Každému, kto si ju predobjedná, pridáme ako darček sadu promo kartičiek.

Harry Potter: Boj o Rokfort je kooperatívna hra, v ktorej hráči spoločnými silami bránia Rokfortskú strednú školu čarodejnícku pred zlosynmi. Hráči hrajú za známe postavy - Harryho, Rona, Hermionu a Nevilla. Hrajú s vlastným balíčkom kariet, ktorý si v priebehu hry vylepšujú, učia sa nové kúzla a získavajú cenné artefakty. Inými kartami sa liečia alebo útočia na nepriateľov v snahe zabrániť ich temnému pôsobeniu. A iba spoločne môžu, tak ako Harry a jeho priatelia, odvrátiť zlo!

Tak ako pôvodný príbeh, aj táto hra obsahuje 7 častí (7 krabičiek), aby ste mohli zažiť všetky Harryho dobrodružstvá na vlastnej koži. Hru začnete ako mladí študenti, ktorí práve nastúpili na Rokfort a postupne prejdete všetkými siedmymi rokmi a tak ako rastú a menia sa vaši hrdinovia, prichádzajú nové karty, nové kúzla, noví nepriatelia.

Hra je preto skvelá pre menej skúsené rodiny (pri deťoch do 10 rokov odporúčame sprievod starších hráčov), ktoré môžu začať v prvom ročníku a postupne sa s hrou zoznamovať. Rovnako však pre tých herne skúsenejších - môžu začať napríklad 4. ročníkom a rovno čeliť náročnejším výzvam.

Objavte čaro spolupráce, keď nehráte jeden proti druhému, ale spoločne proti mechanizmom hry. A zároveň zaujímavé dynamiky spoločenských hier (napríklad tvorba balíčka). Atmosféra sveta Harryho Pottera je v hre zachytená naozaj krásne - my sa na ňu tešíme. Pridajte sa.

A na záver informácia pre zvedavých nadšených fanúšikov hry - áno, v slovenčine vyjdú aj rozšírenia, predpokladáme ich v priebehu roku 2022.

Obsah hry:

herný plán
252 kariet
4 kocky
7 krabičiek rozvoja hry
pravidlá
4 dosky hráčov
70 herných žetónov
8 žetónov nepriateľa

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30-120 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje