Brainbox: Harry Potter - slovenské vydanie
Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí o najslávnejšom chlapcovi v okuliaroch alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd?Harry Potter v kocke! Otestujte svoju pamäť a vedomosti zo sveta Harryho Pottera! Ako dobre si pamätáte udalosti z filmov o Harrym Potterovi? Vyzvite seba a svojich priateľov v hre plnej dôvtipu a nutnej dávky pamäte a podrobte sa skúške zmyslu pre detail a kúzelníckych náležitostí. Hra obsahuje karty s obrázkami scén zo všetkých ôsmych filmov o Harrym Potterovi, obľúbenými postavami, pamätnými momentami a nezabudnuteľnými citátmi, a naviac špeciálne karty obsahujúce všetko od Chrabromilu po Ministerstvo mágie. Táto hra je skvelou zábavou pre všetkých ctižiadostivých mladých čarodejníkov a čarodejníčky. Vašim cieľom bude za 10 minút nazbierať čo najviac kariet jednotlivých udalostí zo sveta Harryho Pottera. Ako na to? Vytiahnete si 1 kartu a pozeráte sa na ňu cca 10 sekúnd (než sa presypú presýpacie hodiny) a potom si ju vezme  váš súper. Vy hodíte kockou a podľa toho, aké na nej padne číslo, vám protihráč prečíta otázku.Napr.: Ako sa volá Hagridov nevlastný mladší brat? Ak viete odpovedať, karta je vaša!
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
1-8 hráčov
Jazyk hry:
16,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí o najslávnejšom chlapcovi v okuliaroch alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd?
Harry Potter v kocke!

Otestujte svoju pamäť a vedomosti zo sveta Harryho Pottera!

Ako dobre si pamätáte udalosti z filmov o Harrym Potterovi? Vyzvite seba a svojich priateľov v hre plnej dôvtipu a nutnej dávky pamäte a podrobte sa skúške zmyslu pre detail a kúzelníckych náležitostí.

Hra obsahuje karty s obrázkami scén zo všetkých ôsmych filmov o Harrym Potterovi, obľúbenými postavami, pamätnými momentami a nezabudnuteľnými citátmi, a naviac špeciálne karty obsahujúce všetko od Chrabromilu po Ministerstvo mágie. Táto hra je skvelou zábavou pre všetkých ctižiadostivých mladých čarodejníkov a čarodejníčky.

Vašim cieľom bude za 10 minút nazbierať čo najviac kariet jednotlivých udalostí zo sveta Harryho Pottera.

Ako na to? Vytiahnete si 1 kartu a pozeráte sa na ňu cca 10 sekúnd (než sa presypú presýpacie hodiny) a potom si ju vezme  váš súper. Vy hodíte kockou a podľa toho, aké na nej padne číslo, vám protihráč prečíta otázku.
Napr.: Ako sa volá Hagridov nevlastný mladší brat? Ak viete odpovedať, karta je vaša!

Obsah hry:

• 55 kariet

• 1 kocka

• 1 presýpacie hodiny

• 1 karta s pravidlami

Parametre:
Počet hráčov:
1-8 hráčov
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje