Harry Potter - Boj o Rokfort: Obrana proti čiernej mágii
Do vyrozdávania zásob vám ku hre pribalíme štvoricu promo kariet! Harry Potter - Boj o Rokfort: Obrana proti čiernej mágii je samostatná hra pre dvoch hráčov inšpirovaná kooperatívnou hrou Harry Potter - Boj o Rokfort. Konečne kompletne v slovenčine. (POZOR! Video o hre je robené o anglickej verzii, nenechajte sa tým zmiasť, hra je v slovenčine.) Z hráčov sa stávajú študenti niektorej zo štyroch fakúlt Rokfortu - Chrabromil, Slizolin, Bystrohlav a Bifľomor, ktorí sa stretnú proti sebe v čarodejníckom súboji. Každý hráč má svoj vlastný balík kariet, ktorý si počas hry vylepšuje, získava rôzne predmety, kúzla a spojencov. Víťazom sa stane hráč, ktorý súpera omráči trikrát. Hra má dynamiku, zároveň je krásne harrypotterovsky tematická a pri hre si užívate napätie a atmosféru, aká k čarodejníckemu duelu patrí. Každému, kto si hru Harry Potter - Boj o Rokfort: Obrana proti čiernej mágii, pridáme ako darček sadu promo kartičiek.
Odporúčaný vek:
11 rokov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:

Ku hre Harry Potter - Boj o Rokfort: Obrana proti čiernej mágii u nás dostanete ako darček 4 promo karty.

29,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Do vyrozdávania zásob vám ku hre pribalíme štvoricu promo kariet!

Harry Potter - Boj o Rokfort: Obrana proti čiernej mágii je samostatná hra pre dvoch hráčov inšpirovaná kooperatívnou hrou Harry Potter - Boj o Rokfort. Konečne kompletne v slovenčine.

(POZOR! Video o hre je robené o anglickej verzii, nenechajte sa tým zmiasť, hra je v slovenčine.)

Z hráčov sa stávajú študenti niektorej zo štyroch fakúlt Rokfortu - Chrabromil, Slizolin, Bystrohlav a Bifľomor, ktorí sa stretnú proti sebe v čarodejníckom súboji.

Každý hráč má svoj vlastný balík kariet, ktorý si počas hry vylepšuje, získava rôzne predmety, kúzla a spojencov. Víťazom sa stane hráč, ktorý súpera omráči trikrát.

Hra má dynamiku, zároveň je krásne harrypotterovsky tematická a pri hre si užívate napätie a atmosféru, aká k čarodejníckemu duelu patrí.

Každému, kto si hru Harry Potter - Boj o Rokfort: Obrana proti čiernej mágii, pridáme ako darček sadu promo kartičiek.

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
30-60 min.
Odporúčaný vek:
11+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje