Unmatched Jurassic Park Sattler vs T Rex EN
Unmatched je vysoko asymetrická miniatúrna bojová hra v ktorej je každý z hrdinov reprezentovaný jedinečným balíčkom navrhnutým tak, aby evokoval jeho špecifický bojový štýl, stratégiu a charakter. V Unmatched Jurassic Park Sattler vs T Rex sa ocitnete v ikonickom univerze Jurského parku! Najväčší predátor, akého kedy svet poznal, proti ostrej mysli doktorky Satterovej! Ako to dopadne? Rešpekt budiaca sila T Rexa a jeho hrôzostrašných útokov a sa zdá byť nezastaviteľna. Dr. Sattlerová však naplno využíva danosti prostredia a pomoc Dr. Iana Malcolma a jeho teórie chaosu. Kto má väčšiu šancu na prežitie? Herná stratégia, taktika a riešenie súbojov vytvárajú v Unmatched jedinečný herný zážitok, ktorý odmeňuje hráča, poznajúceho charakter svojho hrdinu! Herné univerzum ponúka množstvo hrdinov a ak zvládnete jednu z jeho súprav, čakajú na vás nový hrdinovia, ktorí vám poskytnú všetky nové súboje, zážitky a stratégie. Produkt obsahuje balíčky hrdinov, pre hru dvoch hráčov.    
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
20-40 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
29,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Unmatched je vysoko asymetrická miniatúrna bojová hra v ktorej je každý z hrdinov reprezentovaný jedinečným balíčkom navrhnutým tak, aby evokoval jeho špecifický bojový štýl, stratégiu a charakter. V Unmatched Jurassic Park Sattler vs T Rex sa ocitnete v ikonickom univerze Jurského parku!

Najväčší predátor, akého kedy svet poznal, proti ostrej mysli doktorky Satterovej! Ako to dopadne? Rešpekt budiaca sila T Rexa a jeho hrôzostrašných útokov a sa zdá byť nezastaviteľna. Dr. Sattlerová však naplno využíva danosti prostredia a pomoc Dr. Iana Malcolma a jeho teórie chaosu. Kto má väčšiu šancu na prežitie?

Herná stratégia, taktika a riešenie súbojov vytvárajú v Unmatched jedinečný herný zážitok, ktorý odmeňuje hráča, poznajúceho charakter svojho hrdinu! Herné univerzum ponúka množstvo hrdinov a ak zvládnete jednu z jeho súprav, čakajú na vás nový hrdinovia, ktorí vám poskytnú všetky nové súboje, zážitky a stratégie.

Produkt obsahuje balíčky hrdinov, pre hru dvoch hráčov.

 

 

Obsah hry:

63 kariet (2 jedinečné balíky)
herný plán
2 figúrky hrdinov
1 plastový žetón Dr. Ian Malcolma
3 počítadlá životov
5 žetónov prehľadu
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20-40 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Rob Daviau, Justin D. Jacobson
Rok vydania:
2022
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
12,27 €
5,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje