Unmatched Robin Hood vs Bigfoot
Unmatched je sada asymetrických bojových kartových hier s figúrkami pre dvoch hráčov, alebo pre štyroch v prípade že skombinujete viacero sád. V Unmatched Robin Hood vs Bigfoot sa snaží Robin Hood so svojou družinou poraziť a okradnúť Bigfoota a jeho kamaráta Jackalopa, ktorí po rýchlych útokoch v okamihu zmiznú.  Boj sa rieši veľmi jednoducho a to vyhodnotením a porovnaním kariet útoku a obrany. Každá karta má jedinečný efekt, čo znamená, že zahratie kariet je dobré správne načasovať a naplánovať, celkovo ide o taktickú hru. Hra obsahuje obojstranný herný plán s dvomi rôznymi bojiskami, figúrky pre každého hrdinu a merač života.    
Odporúčaný vek:
9 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
23,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Unmatched je sada asymetrických bojových kartových hier s figúrkami pre dvoch hráčov, alebo pre štyroch v prípade že skombinujete viacero sád. V Unmatched Robin Hood vs Bigfoot sa snaží Robin Hood so svojou družinou poraziť a okradnúť Bigfoota a jeho kamaráta Jackalopa, ktorí po rýchlych útokoch v okamihu zmiznú. 

Boj sa rieši veľmi jednoducho a to vyhodnotením a porovnaním kariet útoku a obrany. Každá karta má jedinečný efekt, čo znamená, že zahratie kariet je dobré správne načasovať a naplánovať, celkovo ide o taktickú hru. Hra obsahuje obojstranný herný plán s dvomi rôznymi bojiskami, figúrky pre každého hrdinu a merač života.

 

 

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
9+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Rob Daviau, JR Honeycutt, Justin D. Jacobson
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje