Unmatched Battle of Legends, Vol. 2
Unmatched je vysoko asymetrická miniatúrna bojová hra v ktorej je každý z hrdinov reprezentovaný jedinečným balíčkom navrhnutým tak, aby evokoval jeho špecifický bojový štýl, stratégiu a charakter. V Unmatched Battle of Legends, Vol. 2 obsahuje štyroch nových hrdinov - Yennenga, Achilles, Sun Wukong, and Bloody Mary. Herná stratégia, taktika a riešenie súbojov vytvárajú v Unmatched jedinečný herný zážitok, ktorý odmeňuje hráča, poznajúceho charakter svojho hrdinu! Herné univerzum ponúka množstvo hrdinov a ak zvládnete jednu z jeho súprav, čakajú na vás nový hrdinovia, ktorí vám poskytnú všetky nové súboje, zážitky a stratégie. Hrdinov a bojiská z jednotlivých hier systému Unmatched môžete ľubovoľne kombinovať. Postavte sa novým výzvam a objavte nové vzrušujúce kombinácie.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
32,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Unmatched je vysoko asymetrická miniatúrna bojová hra v ktorej je každý z hrdinov reprezentovaný jedinečným balíčkom navrhnutým tak, aby evokoval jeho špecifický bojový štýl, stratégiu a charakter. V Unmatched Battle of Legends, Vol. 2 obsahuje štyroch nových hrdinov - Yennenga, Achilles, Sun Wukong, and Bloody Mary.

Herná stratégia, taktika a riešenie súbojov vytvárajú v Unmatched jedinečný herný zážitok, ktorý odmeňuje hráča, poznajúceho charakter svojho hrdinu! Herné univerzum ponúka množstvo hrdinov a ak zvládnete jednu z jeho súprav, čakajú na vás nový hrdinovia, ktorí vám poskytnú všetky nové súboje, zážitky a stratégie. Hrdinov a bojiská z jednotlivých hier systému Unmatched môžete ľubovoľne kombinovať. Postavte sa novým výzvam a objavte nové vzrušujúce kombinácie.

Obsah hry:

4 figúrky
6 žetónov pomocníkov
5 ukazovateľov zdravia
124 kariet
obojstranný herný plán
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
N. Cohen, R. Daviau, J. D. Jacobson, Ch. Leder
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje