Unmatched: Houdini vs. The Genie
Unmatched je sada asymetrických bojových kartových hier s figúrkami. Pre dvoch, prípadene štyroch hráčov, ak skombinujete viacero herných sád. V mágiou pretkanom Unmatched: Houdini vs. The Genie si vyberiete jedného z unikátnych hrdinov (majstra eskapistu, Harryho Houdiniho, alebo patróna splnených želaní, Džina), zvolíte si, kde sa chcete stretnúť a potom sa už iba snažíte využiť unikátny balíček a schopnosti svojho favorita, aby ste porazili svojho protivníka. Boj sa rieši veľmi jednoducho a to vyhodnotením a porovnaním kariet útoku a obrany. Každá karta má jedinečný efekt, čo znamená, že zahratie kariet je dobré správne načasovať a naplánovať, celkovo ide o taktickú hru. Hrdinov a bojiská z jednotlivých hier systému Unmatched môžete ľubovoľne kombinovať. Postavte sa novým výzvam a objavte nové vzrušujúce kombinácie.
Odporúčaný vek:
9 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
25,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Unmatched je sada asymetrických bojových kartových hier s figúrkami. Pre dvoch, prípadene štyroch hráčov, ak skombinujete viacero herných sád. V mágiou pretkanom Unmatched: Houdini vs. The Genie si vyberiete jedného z unikátnych hrdinov (majstra eskapistu, Harryho Houdiniho, alebo patróna splnených želaní, Džina), zvolíte si, kde sa chcete stretnúť a potom sa už iba snažíte využiť unikátny balíček a schopnosti svojho favorita, aby ste porazili svojho protivníka.

Boj sa rieši veľmi jednoducho a to vyhodnotením a porovnaním kariet útoku a obrany. Každá karta má jedinečný efekt, čo znamená, že zahratie kariet je dobré správne načasovať a naplánovať, celkovo ide o taktickú hru.

Hrdinov a bojiská z jednotlivých hier systému Unmatched môžete ľubovoľne kombinovať. Postavte sa novým výzvam a objavte nové vzrušujúce kombinácie.

Obsah hry:

1herný plán
2 figúrky (1 pre každého hrdinu)
1 žetón pomocníka
3 ukazovatele zdravia
62 kariet
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
9+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
N.Cohen,S.Crane,R.Daviau,A.M.Geresu,B.Neff,J.D.J.
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje