Pochmurný kraj
V silno interaktívnej asymetrickej hre Pochmurný kraj, sa ocitnete v pochmúrnom kraji Harrow County. Na mieste, kde vyhasol život, ktorý nad okolím rozprestrel závoj temnoty a strachu. Čarodejnicu menom Hester tu obesili, upálili a jej kosti dodnes ležia pri koreňoch starého stromu. Po nejakom čase navštívi Harrow County Hesterina makabrózna rodina s cieľom miesto zničiť. V ceste im však stojí 18-ročná Emmy oplývajúca záhadnými schopnosťami. Hráči na seba môžu zobrať rozličné úlohy a hrať ako jeden z ochrancov, ktorí sa snaží zachrániť obyvateľov mesta, deštrukciu šíriaci člen Hesterinej rodiny, snažiaci sa o presný opak, či za tretiu frakciu - Emmyno zlé dvojča Kammi, ktoré si chce uzurpovať vládu nad miestom pre seba. Hester možno tiež nepovedala posledné slovo a záhrobie nemusí byť tak mocnou hranicou, aby ju zastavila! Toto vydanie obsahuje aj rozšírenie Říše víl (Fair Folk), ktoré nebolo súčasťou pôvodnej anglickej verzie základnej hry. Samotná hra je vystavaná na motívoch výbornej komiksovej série Harrow County od autorskej dvojice Cullen Bunn a Tyler Crook.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
45-90 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
Cenu ešte nepoznáme
Očakávame
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V silno interaktívnej asymetrickej hre Pochmurný kraj, sa ocitnete v pochmúrnom kraji Harrow County. Na mieste, kde vyhasol život, ktorý nad okolím rozprestrel závoj temnoty a strachu. Čarodejnicu menom Hester tu obesili, upálili a jej kosti dodnes ležia pri koreňoch starého stromu. Po nejakom čase navštívi Harrow County Hesterina makabrózna rodina s cieľom miesto zničiť. V ceste im však stojí 18-ročná Emmy oplývajúca záhadnými schopnosťami.

Hráči na seba môžu zobrať rozličné úlohy a hrať ako jeden z ochrancov, ktorí sa snaží zachrániť obyvateľov mesta, deštrukciu šíriaci člen Hesterinej rodiny, snažiaci sa o presný opak, či za tretiu frakciu - Emmyno zlé dvojča Kammi, ktoré si chce uzurpovať vládu nad miestom pre seba. Hester možno tiež nepovedala posledné slovo a záhrobie nemusí byť tak mocnou hranicou, aby ju zastavila!

Toto vydanie obsahuje aj rozšírenie Říše víl (Fair Folk), ktoré nebolo súčasťou pôvodnej anglickej verzie základnej hry.

Samotná hra je vystavaná na motívoch výbornej komiksovej série Harrow County od autorskej dvojice Cullen Bunn a Tyler Crook.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
45-90 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jay Cormier, Shad
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje