Ahoj
Námorníci, piráti a pašeráci siedmych morí, ahoj! Komu z 2-4 hráčov sa v tejto asymetrickej dobrote podarí ovládnuť oceán? Každý z vás sa zhostí jednej z herných frakcií a snaží sa zo situácie na morských vlnách vyťažiť čo najviac pre seba. Žraločia flotila udržuje poriadok ohňom a mečom. Ulitová únia sa snaží znovudobyť svoj domov. Do toho celého sa priplietli pašeráci v podobe nezávislých kapitánov, snažiacich sa preplávať blokádami a doručiť svoj vzácny tovar stranám konfliktu a je iba na nich, či pomôžu strane, ktorá ich tovar potrebuje, alebo ho prosto predajú tomu bohatšiemu! V každom kole hodíte kockami a potom ich budete strategicky umiestňovať a s ich pomocou vykonávať unikátne akcie svojej frakcie. Rozšírte svoju posádku a získajte fantastické schopnosti tak, že do svojej posádky naverbujete nových členov, stvárnených unikátnymi ilustráciami Kyla Ferrina (jeho rukopis poznáte napríklad z hier ako Root, Vast, alebo Oath)! Staňte sa zároveň objaviteľmi a z herných doštičiek vytvorte unikátnu mapu plnú zakopaných pokladov, mocných prúdov a nebezpečných vrakovísk. Ovládnite morské regióny a doručte svoj náklad, aby ste získali najviac slávy a zvíťazili! Har, morskí vlci, nech sú vám vetry naklonené a delá vždy zasiahnu cieľ!
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
45-75 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
38,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Námorníci, piráti a pašeráci siedmych morí, ahoj! Komu z 2-4 hráčov sa v tejto asymetrickej dobrote podarí ovládnuť oceán?

Každý z vás sa zhostí jednej z herných frakcií a snaží sa zo situácie na morských vlnách vyťažiť čo najviac pre seba. Žraločia flotila udržuje poriadok ohňom a mečom. Ulitová únia sa snaží znovudobyť svoj domov. Do toho celého sa priplietli pašeráci v podobe nezávislých kapitánov, snažiacich sa preplávať blokádami a doručiť svoj vzácny tovar stranám konfliktu a je iba na nich, či pomôžu strane, ktorá ich tovar potrebuje, alebo ho prosto predajú tomu bohatšiemu!

V každom kole hodíte kockami a potom ich budete strategicky umiestňovať a s ich pomocou vykonávať unikátne akcie svojej frakcie. Rozšírte svoju posádku a získajte fantastické schopnosti tak, že do svojej posádky naverbujete nových členov, stvárnených unikátnymi ilustráciami Kyla Ferrina (jeho rukopis poznáte napríklad z hier ako Root, Vast, alebo Oath)!

Staňte sa zároveň objaviteľmi a z herných doštičiek vytvorte unikátnu mapu plnú zakopaných pokladov, mocných prúdov a nebezpečných vrakovísk.

Ovládnite morské regióny a doručte svoj náklad, aby ste získali najviac slávy a zvíťazili!

Har, morskí vlci, nech sú vám vetry naklonené a delá vždy zasiahnu cieľ!

Obsah hry:

4 vreckový sprievodca
12 dielikov regiónov
4 dosky hráčov
4 figúrky hlavných lodí
10 figúriek hliadok
3 figúrky pevností
1 figúrka "šalupy"
1 figúrka "krížnika"
17 kociek akcií
11 kociek bohatstva
2 bojové kocky
30 kariet trhoviska
12 kariet plánov
1 karta prvého hráča
2 referenčné karty flotily Bluefinov
2 referenčné karty pašeráka
25 žetónov poškodenia
20 žetónov zlata
20 žetónov súdruhov
1 počítadlo slávy
4 ukazovatele slávy
4 ukazovatele záruk
4 ukazovatele odmien

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
45-75 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Greg Loring-Albright
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje