Vast: The Crystal Caverns
Drak spal hlboko v jaskyni už celé veky. Za ten čas sa jaskyňa, v ktorej driemal, veľmi zmenila...do jej hĺbok sa nasťahovali goblini a iné čudné monštrá a dokonca samotná jaskyňa akoby ožila, premýšľa ako by sa stala ešte nebezpečenejšou. Kde však spí drak, tam sa ukrýva aj dobre strážený poklad. Vstúpte do sveta Vast: The Crystal Caverns, asymetrickej hry, v ktorej sa z vás stane odvážny rytier, alebo chaotický goblin, ba môžete hrať za obrovského chamtivého draka alebo dokonca za samotnú jaskyňu, ktorá sa snaží pochovať všetko živé, čo ruší jej pokoj. Každá postava má svoje osobité schopnosti, predmety a teda aj iné stratégie na víťazstvo...a víťaz môže byť len jeden!
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
75 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
64,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Drak spal hlboko v jaskyni už celé veky. Za ten čas sa jaskyňa, v ktorej driemal, veľmi zmenila...do jej hĺbok sa nasťahovali goblini a iné čudné monštrá a dokonca samotná jaskyňa akoby ožila, premýšľa ako by sa stala ešte nebezpečenejšou. Kde však spí drak, tam sa ukrýva aj dobre strážený poklad.

Vstúpte do sveta Vast: The Crystal Caverns, asymetrickej hry, v ktorej sa z vás stane odvážny rytier, alebo chaotický goblin, ba môžete hrať za obrovského chamtivého draka alebo dokonca za samotnú jaskyňu, ktorá sa snaží pochovať všetko živé, čo ruší jej pokoj. Každá postava má svoje osobité schopnosti, predmety a teda aj iné stratégie na víťazstvo...a víťaz môže byť len jeden!

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
75 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Patrick Leder, David Somerville
Rok vydania:
2016
Podobné hry
momentálne nedostupné
59,99 €
momentálne nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje