Oath: Chronicles of Empire and Exile - EN
Oath je strategická hra pre 1-6 hráčov, ktorí sa podielajú na písaní histórie rozprávkového kráľovstva. Hráči sa môžu podujať na obnove poriadku ako agenti kráľovstva, alebo spriadať plány jeho úpadku. Vaše rozhodnutia rozvíria udalosti nasledujúcich hier, meniac dostupné akcie, zdroje a dokonca aj podmienky výhry. Ak hráč ovládne kráľovstvo pomocou anarchie a rozosievania nedôvery, v budúcnosti budú musieť hráči zápasiť s početnými zlodejmi a malichernými vojvodcami. V ďaľšej hre sa môže vojvoda snažiť založiť dynastiu panovníkov, ktorá si bude po generácie užívať blahobyt, alebo ju rozdrví temný kult.  Narozdiel od iných hier s Legacy systémom sa hra Oath stále mení ako história samotná. Novú hru je možné začať kedykoľvek a nie je potrebné rovnaké hráčske osadenstvo, pričom hry môžete prekladať solo módom. Postupne budujete históriu sveta rovnako unikátneho ako hráči, ktorí sa na tom podielali s Vami.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
45-150 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
104,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Oath je strategická hra pre 1-6 hráčov, ktorí sa podielajú na písaní histórie rozprávkového kráľovstva. Hráči sa môžu podujať na obnove poriadku ako agenti kráľovstva, alebo spriadať plány jeho úpadku. Vaše rozhodnutia rozvíria udalosti nasledujúcich hier, meniac dostupné akcie, zdroje a dokonca aj podmienky výhry.

Ak hráč ovládne kráľovstvo pomocou anarchie a rozosievania nedôvery, v budúcnosti budú musieť hráči zápasiť s početnými zlodejmi a malichernými vojvodcami. V ďaľšej hre sa môže vojvoda snažiť založiť dynastiu panovníkov, ktorá si bude po generácie užívať blahobyt, alebo ju rozdrví temný kult. 

Narozdiel od iných hier s Legacy systémom sa hra Oath stále mení ako história samotná. Novú hru je možné začať kedykoľvek a nie je potrebné rovnaké hráčske osadenstvo, pričom hry môžete prekladať solo módom. Postupne budujete históriu sveta rovnako unikátneho ako hráči, ktorí sa na tom podielali s Vami.

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
45-150 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Cole Wehrle
Rok vydania:
2021
Herné rozšírenia
Oath: Kronika
skladom, odosielame čo najskôr
9,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje