SeaFall
SeaFall je epická výpravná hra, v ktorej sa ocitnete v období veľkých námorných objavov, kedy veľký moreplavci nebojácne brázdili moria a oceány. Hra je postavena na tzv. legacy systéme, ktorý poznáme z úspešných hier Risk Legacy a Pandemic Legacy. V tomto systéme sa hra v priebehu jednotlivých hier mení, pribúdajú herné možnosti, nové mechanizmy a komponenty, aj pravidlá. Hra SeaFall však nie je iba hra upravená na legacy systém, ako bol pôvodne napr. Pandemic, ale je to hra, ktorá bola postavená na tomto systéme, kde autor od začiatku jej vytvárania implementoval systém do hry.   V hre SeaFall hrajú hráči za impériá, ktorá vysielajú svoje lode na zámorské plavby. Objavujú nové územia, dobývajú, osídľujú, obchodujú a bojujú s ostatnými impériami. Legacy systém použitý v tejto hre tak je sice náročný na čas a vyžaduje stabilnú hernú skupinu, ale poskytne hráčom jedinečný herný zážitok s množstvom prekvapení počas jednotlivých herných partií.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
120 min.
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Jazyk hry:
72,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

SeaFall je epická výpravná hra, v ktorej sa ocitnete v období veľkých námorných objavov, kedy veľký moreplavci nebojácne brázdili moria a oceány. Hra je postavena na tzv. legacy systéme, ktorý poznáme z úspešných hier Risk Legacy a Pandemic LegacyV tomto systéme sa hra v priebehu jednotlivých hier mení, pribúdajú herné možnosti, nové mechanizmy a komponenty, aj pravidlá. Hra SeaFall však nie je iba hra upravená na legacy systém, ako bol pôvodne napr. Pandemic, ale je to hra, ktorá bola postavená na tomto systéme, kde autor od začiatku jej vytvárania implementoval systém do hry.  

V hre SeaFall hrajú hráči za impériá, ktorá vysielajú svoje lode na zámorské plavby. Objavujú nové územia, dobývajú, osídľujú, obchodujú a bojujú s ostatnými impériami. Legacy systém použitý v tejto hre tak je sice náročný na čas a vyžaduje stabilnú hernú skupinu, ale poskytne hráčom jedinečný herný zážitok s množstvom prekvapení počas jednotlivých herných partií.

Parametre:
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Dĺžka hry:
120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje