Pandemic Legacy: Season 0
Rok 1962. Studená vojna pokračuje a na obzore sa črtá nová hrozba - tajomná sovietská biologická zbraň, niečo nazvané projekt MEDUSA. Ako čerství absolventi medicínskych škôl ste s vašimi kolegami povolaní do služieb vlasti a CIA. Za každú cenu musíte zistiť, čo je to ten projekt Medusa a pokiaľ to bude možné, zabrániť jeho ďalšiemu vývoju. S falošným pasom a rôznymi tajnými identitami budete cestovať po svete medzi Spojeneckými, Neutrálnymi a Sovietskymi mestami. Vašou úlohou bude neutralizovať sovietskych agentov, zaistiť kritické ciele a pripraviť pôdu pre nasadenie ďalších jednotiek CIA, ktoré vám môžu pomôcť. Na splnenie misie máte klasicky 12 mesiacov ako v predchádzajúcich hrách, no každý neúspech aj každá úspešná akcia vás posunie bližšie k odhaleniu pravdy.  Pandemic Legacy: Season 0 je vlastne prológ ku celej sérii a na jeho hranie nepotrebujete poznať alebo mať zahrané predchádzajúce hry Pandemic Legacy 1 alebo 2. Môžete sa rovno vrhnúť do špionážneho thrilleru z obdobia Studenej vojny. Rovnako ako v prvých dvoch hrách, každá ďalšia hra prináša nové karty, nové pravidlá a nové podmienky, ktoré výrazne menia priebeh hry. 
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
79,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Rok 1962. Studená vojna pokračuje a na obzore sa črtá nová hrozba - tajomná sovietská biologická zbraň, niečo nazvané projekt MEDUSA. Ako čerství absolventi medicínskych škôl ste s vašimi kolegami povolaní do služieb vlasti a CIA. Za každú cenu musíte zistiť, čo je to ten projekt Medusa a pokiaľ to bude možné, zabrániť jeho ďalšiemu vývoju. S falošným pasom a rôznymi tajnými identitami budete cestovať po svete medzi Spojeneckými, Neutrálnymi a Sovietskymi mestami. Vašou úlohou bude neutralizovať sovietskych agentov, zaistiť kritické ciele a pripraviť pôdu pre nasadenie ďalších jednotiek CIA, ktoré vám môžu pomôcť. Na splnenie misie máte klasicky 12 mesiacov ako v predchádzajúcich hrách, no každý neúspech aj každá úspešná akcia vás posunie bližšie k odhaleniu pravdy. 

Pandemic Legacy: Season 0 je vlastne prológ ku celej sérii a na jeho hranie nepotrebujete poznať alebo mať zahrané predchádzajúce hry Pandemic Legacy 1 alebo 2. Môžete sa rovno vrhnúť do špionážneho thrilleru z obdobia Studenej vojny. Rovnako ako v prvých dvoch hrách, každá ďalšia hra prináša nové karty, nové pravidlá a nové podmienky, ktoré výrazne menia priebeh hry. 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
45-60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Rob Daviau, Matt Leacock
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje