Oath: Kroniky Říše a vyhnanství
Oath je strategická hra pre 1-6 hráčov, ktorí sa podieľajú na písaní histórie rozprávkového kráľovstva. Hráči sa môžu podujať na obnove poriadku ako agenti kráľovstva alebo spriadať plány jeho úpadku. Vaše rozhodnutia rozvíria udalosti nasledujúcich hier, meniac dostupné akcie, zdroje a dokonca aj podmienky výhry. Ak hráč ovládne kráľovstvo pomocou anarchie a rozosievania nedôvery, v budúcnosti budú musieť hráči zápasiť s početnými zlodejmi a malichernými vojvodcami. V ďalšej hre sa môže vojvoda snažiť založiť dynastiu panovníkov, ktorá si bude po generácie užívať blahobyt, alebo ju rozdrví temný kult.  Narozdiel od iných hier s "legacy" systémom sa hra Oath stále mení ako história samotná. Novú hru je možné začať kedykoľvek a nie je potrebné rovnaké hráčske osadenstvo, pričom hry môžete prekladať sólo módom. Postupne budujete históriu sveta rovnako unikátneho ako hráči, ktorí sa na tom podieľali s Vami.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45-150 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
114,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Oath je strategická hra pre 1-6 hráčov, ktorí sa podieľajú na písaní histórie rozprávkového kráľovstva. Hráči sa môžu podujať na obnove poriadku ako agenti kráľovstva alebo spriadať plány jeho úpadku. Vaše rozhodnutia rozvíria udalosti nasledujúcich hier, meniac dostupné akcie, zdroje a dokonca aj podmienky výhry.

Ak hráč ovládne kráľovstvo pomocou anarchie a rozosievania nedôvery, v budúcnosti budú musieť hráči zápasiť s početnými zlodejmi a malichernými vojvodcami. V ďalšej hre sa môže vojvoda snažiť založiť dynastiu panovníkov, ktorá si bude po generácie užívať blahobyt, alebo ju rozdrví temný kult. 

Narozdiel od iných hier s "legacy" systémom sa hra Oath stále mení ako história samotná. Novú hru je možné začať kedykoľvek a nie je potrebné rovnaké hráčske osadenstvo, pričom hry môžete prekladať sólo módom. Postupne budujete históriu sveta rovnako unikátneho ako hráči, ktorí sa na tom podieľali s Vami.

Obsah hry:

neoprénová herná mapa
23 veľkých kariet oblastí
198 kariet obyvateľov
5 kariet vízií
6 kariet stavieb
21 kariet relikvií
36 žetónov priazne
20 žetónov tajomstva
6 veľkých figúrok hráčov
94 vojenských družín
17 herných kociek
6 pevných dosiek hráčov
2 dosky praporcov
4 dosky víťazných zámerov
doska ríšskeho relikviára
8 oddeľovačov kariet
2 prehľady pravidiel
prehľad pre hru jedného hráča
schránka sveta
pravidlá
sprievodca hrou

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
45-150 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Cole Wehrle
Rok vydania:
2022
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje